Середа , 6 Грудня 2023

Здача житла в суборенду як бізнес

сдача жилья в субаренду как бизнес
sub ord

Здача в суборенду як бізнес передбачає укладення довгострокового договору оренди нерухомості з власником і його реєстрацію в держорганах, а потім надання цієї нерухомості в суборенду, за вищою ціною, на невеликий термін до року. Найоптимальніший термін, на який слід укладати основний договір оренди з власником, – 3 роки.

Ефективність здачі житла в суборенду в комерційних цілях багато в чому залежить від правильного визначення потенційних клієнтів ваших майбутніх суборендарів. А від цього вже залежатиме вибір самого об’єкта основної (вашої) оренди, облаштування житла, що здається, розрахунок витрат і ціни суборенди. Під витратами слід розуміти як плату за оренду з вашого боку власнику, так і виконання необхідного ремонту та благоустрій, а також поточні та непередбачені витрати. Те, на скільки ви вірно розрахуєте витрати, визначите моменти, де є можливість заощадити (наприклад, виконання косметичного ремонту або погашення боргу власника з квартплати увійде у вартість оренди), спрогнозуєте прибуток, а головне – чим швидше знайдете суборендаря, тим більше залежатиме ваш комерційний успіх. Вам буде потрібна реєстрація нової фірми в Києві.

Чому вигідно орендувати однокімнатні квартири

Якщо в районі або місті, що розглядається, спостерігається скупчення студентів, то доцільно орієнтуватися на невеликі житлоплощі: кімнати або однокімнатні квартири. Вкладення мінімальні: косметичний ремонт і меблювання квартири найнеобхіднішим: ліжко, холодильник, телевізор і мінімум предметів побуту. Можна також використовувати багатокімнатні квартири, але при цьому кожну кімнату обставляють з урахуванням передбачуваного одноосібного проживання одного або двох студентів як у гуртожитку. Такий самий принцип застосовується і до розміщення робітників вахтовиків.

Кому підійде оренда двокімнатної квартири

Відкриття нового великого підприємство і поява великої кількості робочих місць неминуче викличе приплив робочої сили. Відповідно слід орієнтуватися на приїжджі сім’ї, які зніматимуть квартири цілком. Попитом користуватимуться здебільшого “двушки”. Необхідно врахувати такий нюанс: можуть виникнути пропозиції про продаж квартири. У даній ситуації, ви як основний орендар маєте повне право на компенсаційну виплату з боку власника, тому що перш ніж продати житло, воно повинно бути звільнене від тягаря оренди (її розмір встановлюється вами, або буде прописано в договорі оренди як компенсація за дострокове розірвання договору).

Здача квартир подобово передбачає створення комфортабельніших умов, оскільки і ціна суборенди встановлюватиметься на багато вище, ніж під час здавання сімейним і студентам. Те ж саме стосується і здачі квартир курортникам або туристам. Чистота і привабливість житлового приміщення, чиста постільна білизна, елементи комфорту: кондиціонер, інтернет, кабельне телебачення, все це має бути. Як зразок можна взяти сервіс у готелі. Так само тут слід передбачити і щоденне прибирання приміщення, заміну білизни та інше. Ціна здачі приміщення покриватиме ці витрати.

Важливий момент при здачі житла в суборенду, обов’язково передбачте в договорі матеріальну відповідальність суборендаря за псування майна, включно з третіми особами. Ніхто повністю не застрахований від пожежі, затоплення сусідів з нижнього поверху та інше. Особливо це стосується суборендарів-студентів.

Автор: Василь Боровий
Відомий блогер. Публікую статті в різних інтернет-виданнях з 2007 року. Пишу на різні актуальні та цікаві теми. Експерт у сфері ведення блогів, інформаційних та новинних сайтів.
Рекомендуємо читати
orenda kvartyry
Зручний спосіб зняти квартиру подобово недорого

Деякі люди вдаються до методу оренди квартири подобово через переїзд, відрядження та інші обставини різного …

Залишити відповідь
Добавити рейтинг

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *