Додати сайт в каталог безкоштовно

  Додати сайт в каталог фірм

  Якщо ви займаєтеся просуванням сайту, то розміщення інформації про свій ресурс у різних каталогах та довідниках – це обов’язкова процедура. Не слухайте тих, хто каже, ніби реєстрація в каталогах для нарощування маси посилань вже не працює. Зворотне посилання, що індексується, з якісного ресурсу ще нікому не заважало. Чим більше хороших зворотних посилань, тим більший авторитет вашого сайту в очах пошуковика.

  Чим може бути корисною реєстрація сайту в каталогах?

  Найпростішим та найпоширенішим способом seo розкрутки є реєстрація сайту в каталогах. Кілька років тому такий метод просування забезпечував значний поштовх для отримання трасту сайту. Однак, незважаючи на те, що сьогодні ефективність цього методу дещо зменшилася, не варто його відкидати.

  Реєстрація свого веб-ресурсу у високоякісних каталогах дозволяє зберігати інформацію не лише про свій сайт, а й активне посилання, або ж просто упоминання у вигляді вашого домену. У цьому випадку користувачі пошукових систем і каталогів зможуть не тільки швидко знайти потрібний ресурс, але стати потенційними клієнтами вашого сайту.

  Орієнтовно через півроку після створення свого веб-ресурсу та прогону по каталогах, потрібно буде провести повторну процедуру, оскільки до цього часу частина посилань може бути закрита адміністрацією каталогу, або каталоги самі закрилися, а якісь потрапили під фільтри.

  Але, щоб збільшити кількість вхідних веб-посилань, необхідно проводити додаткові «прогони» по свіжих каталогах, але не більше 200-300 на місяць.

  В Інтернеті є такі види каталогів:

  «Білі ресурси», які надають можливість розміщувати активне посилання на ваш сайт, без будь-яких зобов’язань натомість.
  «Сірі ресурси», де вже потрібно розміщення зворотного посилання на їх ресурс. Зазвичай, такі каталоги проводять початкову перевірку доступності посилання, після чого її можна видаляти, так як повторна перевірка практично не проводиться.
  «Чорні ресурси», які з певною періодичністю здійснюють перевірку наявність посилання у відповідь на вашому сайті.

  Чи має сенс проводити реєстрацію сайту в каталогах і що це дасть?

  Зростання відвідувачів сайту. Насамперед реєстрація сайту в каталогах може забезпечити збільшення трафіку на ваш ресурс. Сторінки каталогів, особливо які мають траст не рівний нульовому значенню, потрапляють у поле зору роботів пошукових систем, тобто з’являються в оранічній видачі і звідти і можуть отримувати відвідувачів вашого ресурсу. У попередні роки, коли роботи пошукових систем намагалися знайти хоч щось, переходи на сайт здійснювалися саме за рахунок відвідувачів із каталогів. Але багато що залежить і від грамотного складання семантичного ядра на сайті та заповнення форми реєстрації.

  Активні зворотні посилання. Коли сайтів стало ставати більше, то пошукові системи змінили алгоритми, і тепер текстовий рейтинг був замінений на посилальний. В результаті таких дій, ранжування сайтів у пошукових системах почало віддавати перевагу наявності на сайт зворотних посилань, які можна здебільшого знайти саме в каталогах веб-сайтів. Розміщення зворотних посилань у десятках і сотнях каталогів (публічних та приватних), забезпечувало успішне просування сайту за ключовими словами, швидке зростання трасту та PR (Page Rank від Google).

  Просування бренду та товарів в Інтернеті. Але час масової реєстрації почав проходити і приймати зворотний ефект, коли пошукові системи навіть почали накладати санкції на сайти, які масово реєструвалися в каталогах. Тому бажано розміщати посилання в регіональних каталогах і дивитись на якість самого сайту.

  Ключові слова: реєстрація сайту в каталогах, реєстрація в каталогах, прогін по каталогам, прогін сайту по каталогам України, генератор анкорів, безкоштовний прогін по каталогам, автоматична реєстрація сайту в каталогах, безкоштовна реєстрація сайту в каталогах, автоматична реєстрація в каталогах, прогнати сайт по каталогам, безкоштовний прогін сайту по каталогах, замовити прогін сайту, де зареєструвати сайт для просування, seo реєстрація в каталогах, реєстрація сайту в каталогах статей, реєстрація в каталогах безкоштовно, прогнати сайт по каталогах безкоштовно, розміщення статей в каталогах, зареєструвати сайт в каталозі, зареєструвати сайт в каталогах безкоштовно, безкоштовна реєстрація сайту, каталоги для просування сайту, автоматична реєстрація в каталогах безкоштовно, реєстрація сайту в каталогах безкоштовно програма, замовити прогін каталогами, додати сайт в каталоги автоматично безкоштовно, просування сайту в каталогах, реєстрація сайт, автоматична безкоштовна реєстрація в каталогах, платна реєстрація сайту в каталогах, сервіс реєстрації сайту в каталогах, розкрутка сайту по каталогах, реєстрація сайту в каталогах програма, авто реєстрація в каталогах, онлайн реєстрація сайту в каталогах, безкоштовна програма реєстрації каталогах, автоматична реєстрація в пошукових системах, автореєстрація в каталогах, напівавтоматична реєстрація в каталогах, безкоштовна реєстрація в каталозі, розкрутка сайту реєстрація в каталогах, реєстрація сайту в каталогах замовити, сервіс реєстрації в каталогах, онлайн реєстрація в каталогах, автоматична реєстрація білих каталогах, автоматичний прогін за каталогами, розсилка по каталогах, автореєстрація сайту, автореєстрація сайту в каталогах, реєстрація статей у каталогах, реєстрація статей, безкоштовно зареєструвати сайт у каталогах, розмістити сайт у каталозі.

  2 коментарі
  1. Богдан

   Отличный ресрус чтобы добавить сайт в каталог совершенно бесплатно. Единственная просьба расширить темы по разделам. Тогда будет больше пользы для людей. Каждый сможет найти нужную компанию быстрее. Спасибо!

  2. Сергей

   Уже ощущается позитивный сео эффект после добвления сюда своего сайта. Получил бесплатно ссылку плюс упоминание компании.

   (5/5)
  Залишити відповідь
  Добавити рейтинг

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *