П’ятниця , 14 Червня 2024

Ритуальні послуги

Ритуальні Послуги в Києві. Хто надає Ритуальні Послуги

Час на місці не стоїть, рано чи пізно людина стикається з таким поняттям, як смерть. Відходять у вічність наші близькі та друзі. І цей закон життя неминучий для кожного. Тому за траурних обставин доводиться звертатися до ритуальних служб, які готові забезпечити супровід похорону і поминальних обітниць на належному рівні.

Слід зауважити, що ритуальні бюро підлаштовуються під кожну людину індивідуально. Не має значення якої ви релігії та віросповідання. Для кожного знайдуться свої предмети для ритуалів і священних дій.

Ритуальні послуги – це послуги, пов’язані з організацією похорону, які надають для того, щоб допомогти рідним і близьким покійного організувати і провести похорон, попрощатися з близькою людиною.

В кожній культурі є свої традиції проведення померлого в останню путь. Україна – багатонаціональна держава, в якій з розумінням ставляться до звичаїв народів, що входять до її складу. Але оскільки траурні церемонії стандартизовані ще з давніх часів, ця відмінність помітна тільки в деталях заходів. Така тенденція дозволяє організаціям пропонувати населенню ритуальні послуги, пам’ятники у Львові на основі загальних принципів.

На міському порталі зосереджені найпопулярніші підприємства, що займаються цим видом послуг. Щоб докладніше ознайомитися з ціновою політикою, досить перейти за посиланнями на корпоративні сторінки в інтернеті або зв’язатися з менеджером за вказаними номерами телефонів. Співробітники підприємств регулярно надають детальну консультацію з того чи іншого питання. Також ви можете ознайомитися з відгуками людей, які вже зверталися в зазначені фірми.

Які атрибути використовують сьогодні в похоронній церемонії

В разі настання сумної події, не важливо, чи була вона прогнозованою, чи стала повною несподіванкою для близьких померлого, важливим є не тільки дотримання національних традицій, а й проведення оперативних дій з боку бюро ритуальних послуг. Оскільки основні розцінки різних компаній практично не відрізняються, виконавця церемонії обирають, як правило, спираючись на рекомендації інших людей. Але навіть якщо жодного досвіду в подібних заходах ні в кого зі знайомих немає, можна звернутися по допомогу до пошукових систем. В інтернеті є сайти організацій, які пропонують близьким померлого:

 • обмивання тіла і підготовку його до похорону;
 • ритуальний одяг (за необхідності);
 • труни різних цінових категорій;
 • похоронна атрибутика;
 • послуги катафалка;
 • послуги священиків;
 • таблички;
 • вінки;
 • хрести з граніту;
 • надгробні пам’ятники.

За бажанням близьких можливе транспортування тіла для кремації з подальшим похованням. Усі виконувані співробітниками маніпуляції розраховані на максимально швидкий ефект за мінімальних витрат часу. Оскільки агентства прагнуть якомога менше турбувати близьких померлого, всі товари, процедури виконуються в перші години після настання смерті. Надалі в похороні беруть участь носії та катафалк. Часто в ритуальні послуги входить продаж виробів із граніту, наприклад гранітні хрести, огорожі, оформлення могили тощо. Зазвичай усе це встановлюється через рік після похорону. Але краще подбати про це завчасно.

Повний комплекс ритуальних послуг

 1. Організація похорону
 2. Кремація
 3. Ритуальний транспорт
 4. Зал прощання
 5. Елітний похорон
 6. Юридичні послуги
 7. Догляд за могилами
 8. Вантаж 200. Доставка тіла
 9. Кремація тварин
 10. Ритуальний агент
 11. Поминальні обіди
 12. Священик
 13. Носії труни
 14. Копання могил
 15. Ритуальний одяг
 16. Ведучий похорону
 17. Музичний супровід
 18. Благоустрій місць поховання
 19. Фільм – пам’ять

Похорон організовують молоді кваліфіковані та досвідчені співробітники, які допоможуть вам у скрутні часи, щоб не обтяжувати вас зайвим клопотом у важкий період життя, і візьмуть усі організаційні обов’язки під свою відповідальність.

Вартість похорону завжди залежить від очікувань сім’ї, а похоронні бюро, своєю чергою, прислухаються до ваших очікувань і радимо вам варіанти реалізації траурної церемонії. Можуть запропонувати як релігійні, так і світські похорони з ведучим похоронної церемонії на всіх київських кладовищах.