Фасадні рішення для торговельної нерухомості

фасад торгівельна нерухомість
Фасад торгівельна нерухомість

Для надання виразності та підвищення енергоефективності комерційним будівлям девелопери часто застосовують різні рішення на основі вентильованих фасадів.

Більшість торгових будівель і торгово-розважальних центрів від самого початку плануються таким чином, щоб відвідувачам у залах було комфортно перебувати. Для цього необхідно робити якісну систему вентиляції, яка має велику продуктивність за параметром повітрообміну.

І тут важливо розуміти, що великий повітрообмін відпрацьованого і свіжого повітря загрожує сильними тепловтратами будівлі. А, як відомо, тепловтрати відбуваються не тільки взимку, а й влітку, оскільки енерговитрати на кондиціонування приміщень дорівнюють, а іноді й перевищують витрати на опалення аналогічних приміщень.

Для мінімізації тепловтрат необхідно створювати якісні огороджувальні конструкції з високим показником герметичності. Найкращим у цьому питанні рішенням є енергоефективні стінові та покрівельні сендвіч-панелі від Rauta, застосування яких у торговельних будівлях дає змогу девелоперу проєкту не просто заощадити на опаленні та кондиціюванні, а створити правильний та комфортний мікроклімат усередині будівлі.

Інсоляція приміщень, важливий параметр, на який звертають увагу власники ТРЦ або гіпермаркетів. Частим рішенням в цьому контексті є створення додаткових світлопрозорих конструкцій, таких як прозорі куполи, покрівельні вікна або стіни з карбонатних напівпрозорих матеріалів.

Фасадні рішення для торговельної нерухомості
Фасад

Важливо розуміти, що не всі сендвіч-панелі однаково прослужать і будуть гарантовано економити під час експлуатації будівлі. Тільки Rauta пропонує найкращі панелі європейського виробництва, які вирізняються підвищеними енергоощадними характеристиками насамперед завдяки застосуванню високоякісної сталі для обкладок і мінеральної вати або пінополіізоціанурату як наповнювача. Додатковим рішенням у таких сендвіч-панелях є застосування особливої конфігурації замка зі спеціальними втулками. Такі замки дають змогу досягати неперевершеної герметичності та повітронепроникності конструкцій.

Щоб фасад торгової будівлі був привабливим, інвестори часто застосовують вентильовані фасади, які або комбінуються з сендвіч-панелями, або монтуються поверх них. Однак тільки високоякісні панелі від Раута здатні витримати навантаження на обшивку зіставні або навіть більші за вагу вентфасаду.

Переваги фасаду

Оздоблення фасаду здатне надати вашому приміщенню презентабельного вигляду, вигідно виділити його серед інших будинків і відобразити смакові переваги його власника. Але крім декоративних функцій несе ще й низку практичних завдань:

  • Звукоізоляція – більшість сучасних фасадних матеріалів значно знизять проникнення шуму.
  • Теплоізоляція – декоративне облицювання створює додатковий шар для зменшення теплопередачі.
  • Захист стін від опадів, вітрів, перепадів температури, механічних пошкоджень, тим самим продовжуючи термін служби всієї будівлі.
Average:(рейтинг: 5 з 5. Всього: 1)
Відомий блогер. Публікую статті в різних інтернет-виданнях з 2007 року. Пишу на різні актуальні та цікаві теми. Експерт у сфері ведення блогів, інформаційних та новинних сайтів.
Один коментар
  1. Руслан

    Впровадження фасаду для торгової будівлі – це насправді вигідне вкладення фінансів. І це стосується не тільки комерційних об’єктів нерухомості, але й приватних. Ви вкладаєте гроші один раз, а фасад економить фінанси на протязі багатьох років. І це тому що кожного року вам прийдеться платити меншу сумму за опалення приміщення.

    (5/5)
Залишити відповідь
Добавити рейтинг

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *