Що пропонує найкращий інтернет провайдер

підключення інтернету фото
Підключення інтернету.

Вибір провайдера варто здійснювати з урахуванням індивідуальних потреб, вартості послуг і їх якості. Однією за найцікавіших для споживачів, які бажають мати якісний безлімітний домашній інтернет в Києві, є телекомунікаційна компанія UTELS. Можна ознайомитися з відгуками користувачів в мережі, зайти на сторінки цього провайдера в соціальних мережах, прочитати коментарі абонентів, щоб упевнитися в правдивості цих слів. Її тарифи є одними з найнижчих в столиці.

Переваги найкращого провайдера

UTELS працює в Києві вже багато років, має репутацію надійного надавача телекомунікаційних послуг з великою зоною покриття, в яку входить більша частина столиці. Спеціалізацією цієї компанії є підключення інтернету приватним клієнтам і бізнес-абонентам. Її відрізняють не тільки одні з найвигідніших умов надання послуг, а й висока якість послуг. Це пояснюється наявністю висококваліфікованого персоналу, використанням сучасного обладнання і технологій.

Клієнти УТЕЛС мають доступ до наступних опцій:

 • домашній безлімітний інтернет з високою пропускною здатністю, яка сягає 10 Гбіт/с;
 • доступ до близько 130 каналів з різноманітним вибором програм у відповідності до вибраного пакету;
 • вигідні умови підключення і прийнятні по ціні тарифи для бізнес-абонентів;
 • можливість організації відеоспостереження;
 • створення системи “Розумного будинку” з можливістю віддаленого управління і контролю за його функціями;
 • побудова інтернет-мережі для офісів під ключ.

Наявність вигідних акційних пропозицій це можливість для кожного абонента економити на якісному інтернет-з’єднанні. Тому варто скористатися актуальними на момент підключення пропозиціями.

інтернет провайдер київ

Особливості провайдера UTELS

До основних переваг інтернет-провайдера УТЕЛС відноситься:

 • технічна підтримка, яка доступна онлайн в цілодобовому режимі;
 • використання сучасних технологій для підключення інтернету, таких як Ethernet і GPON;
 • встановлення на всьому активному обладнанні резервного живлення, яке забезпечує роботу інтернету під час планових чи несанкціонованих відключень світла;
 • наявність цікавих акційних пропозицій, доступних для всіх категорій абонентів;
 • індивідуальні пропозиції і умови обслуговування для бізнес-клієнтів;
 • чітке дотримання умов надання послуг;
 • високоякісне з’єднання, стабільний сигнал.

Спеціалісти компанії UTELS здійснюють цілодобовий моніторинг всього свого обладнання, що мінімізує можливість його виходу з ладу, і створює комфортні умови для споживачів інтернет-послуг, які мають можливість користуватися безперервним зв’язком. Майстри надають професійну підтримку незалежно від часу доби чи дня місяця.

Щоб стати клієнтом UTELS, користуватися надійним з’єднанням за прийнятною ціною, заходьте на сайт цього провайдера https://utels.ua/bezlimitnij-internet для отримання більш детальної інформації про умови підключення, вибрати оптимальний тарифний план.

Зробіть свій вибір правильно, щоб завжди мати доступ до всесвітньої мережі і користуватися кваліфікованою підтримкою професіоналів, які постійно знаходяться на зв’язку і вирішують всі технічні питання максимально оперативно.

Відомий блогер. Публікую статті в різних інтернет-виданнях з 2007 року. Пишу на різні актуальні та цікаві теми. Експерт у сфері ведення блогів, інформаційних та новинних сайтів.
Залишити відповідь
Добавити рейтинг

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *