Бетонорізи для нарізки бетону

Бетонорезы для нарезки бетона
betonorez

На сьогодні використання алмазного різання – це один з найбільш затребуваних видів технологічних процесів, що застосовуються для різання матеріалів з підвищеним рівнем твердості. Існують спеціальні апарати для здійснення процедури створення отворів з різними розмірами і формами в цегляних, кам’яних, бетонних або залізобетонних конструкційних елементах. Цей спосіб нарізування виробів часто застосовується під час прокладання мереж комунікаційного та інженерного призначення.

Спеціальні машини для нарізування бетону та інших міцних матеріалів

Для отримання необхідних отворів і прорізів у конструкції з бетонного або залізобетонного матеріалу застосовуються сучасні високоефективні пристрої, які так і називаються – бетонорізи. Ці апарати містять алмазні диски, наявність яких дає змогу використовувати методику, результатом якої є отримання абсолютно рівних зрізів, у яких відсутні будь-які дефекти: тріщини або часткове відшаровування вихідного бетонного матеріалу від армувальних елементів.

Сучасні машини для цього виду нарізування мають низку переваг перед аналогічними пристроями старої формації, які використовувалися раніше. Наприклад, показники швидкісних режимів алмазних бетонорізів у кілька разів вищі, ніж при використанні стандартних методів різання. Та й комплектація відрізняється від звичної і може бути доповнена спеціальним пилососом, який відповідає за збирання найдрібніших частинок, які утворюються під час процесу роботи, і практично не залишає забруднень.

Переваги апаратів для нарізування бетону з алмазними дисками полягають в:

  • Відсутність вібраційних процесів, які мають руйнівний вплив на несучі конструкційні елементи. Рівень вібрації, який зведений до мінімуму, дає змогу проводити роботи за допомогою бетонорізів навіть у старих будівлях.
  • Мінімальній кількості пилу та залишків вихідного матеріалу. При використанні двох основних способів нарізки бетонного або інших матеріалів з підвищеним рівнем міцності (мокрого або сухого) на виробах або елементах конструкції не залишається фактично ніяких забруднень.
  • Створення шумового фону з мінімальним рівнем впливу.
  • Отримання рівного і гладкого зрізу в процесі робіт з різання бетонних виробів в режимі високої швидкості і відповідно хорошими показниками продуктивності.

Відомий блогер. Публікую статті в різних інтернет-виданнях з 2007 року. Пишу на різні актуальні та цікаві теми. Експерт у сфері ведення блогів, інформаційних та новинних сайтів.
Залишити відповідь
Добавити рейтинг

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *