Створення сайтів

Швидкий, оптимізований сайт за доступною ціною

Вітаємо вас в розділі розробки сайтів. Якщо ви перейшли на цю сторінку в пошуку відповідей на найрізноманітніші питання про сайти (зробити під ключ, SEO-оптимізувати, прискорити тощо), значить, ви звернулися за адресою. Ми вміємо робити хороші сайти з високою швидкістю завантаження, знаємо, як вони працюють і як домогтися, щоб пошукові програми в інтернеті знаходили саме їх.

Ви працюєте в Україні і шукаєте місцеву веб-студію? Ви знайшли тих, кого шукали. Якщо ви вважаєте, що особиста зустріч полегшує взаєморозуміння, роблячи співпрацю продуктивнішою, будемо тільки раді цьому. Ми перебуваємо в Києві і досить мобільні, щоб вранці обговорити з вами в будь-якому районі міста (Оболонь, Шевченківський р-н. і т.д.) концепцію майбутнього сайту. Після закінчення зустрічі в режимі онлайн сформулюємо технічне завдання програмістам, дизайнерам і копірайтерам. Лише за кілька годин Ви отримаєте перші результати їхньої роботи та за необхідності підравити завдання.

Готові виконати весь комплекс робіт (вивчення ринку, розробка технічного завдання, дизайн, програмування, SEO-оптимізація, налаштування реклами, просування, підтримка сайту тощо) або взяти на себе тільки ту їхню частину, яку ви захочете нам доручити.

Розроблений нами сайт буде:

 • Сучасним і адаптивним.
 • Відмінно працюватиме на пристроях будь-якого типу.
 • SEO-оптимізованим.
 • Швидко завантажуватися.
 • Доступний усіма мовами, які ви вважатимете необхідними.

Переваги створення сайту з нами

 • Постійно на зв’язку.
 • Забезпечуємо технічну підтримку сайту протягом 6 місяців після його запуску і довше за домовленістю.
 • Гарантуємо якість роботи та максимальну швидкість її виконання.
 • Навчимо вас або вашого співробітника працювати з сайтом (редагувати, додавати нові матеріали тощо).

 • Наша мета – робити якісні та цікаві веб-проєкти, а основний принцип – чесність і відкритість із кожним клієнтом. Ви отримаєте від нас не тільки сайт, але також і знання та вміння, які допоможуть вам розвиватися, примножуючи прибуток.

Етапи створення сайту під ключ

Розробка сайту починається зі складання технічного завдання. Грамотно і детально складене техзавдання – це половина успіху. На цьому етапі всі деталі обговорюються з клієнтом (цілі та завдання сайту, переваги в дизайні, тип сайту), аналізується вся інформація і вибудовується стратегія.

Другий етап – створення макета. При цьому промальовується блок-схема майбутнього сайту, продумується його конструкція, промальовується його дизайн. Усе це виконується на підставі аналітичних даних, які включають:

 1. цільову аудиторію та її переваги;
 2. особисті побажання та ідеї замовника;
 3. аналіз конкурентного середовища.

Макет узгоджується із замовником, і після схвалення приступають безпосередньо до створення сайту.

Під час розробки сайту активно працюють різні фахівці: веб-дизайнер, програміст, верстальник, копірайтер. У результаті виходить майданчик із базовим наповненням, повністю готовий до запуску і роботи. В обов’язковому порядку здійснюється тестування, щоб переконатися, що все працює як треба, немає битих посилань, некоректного відображення інформації. Після тестування замовник отримує повністю готовий ресурс у своє повне розпорядження.

Створення інтернет-магазину
Створення інтернет-магазину фото

Розробка і створення інтернет-магазину мінімізує експлуатаційні витрати і забезпечує високу ефективність від продажів і можливість прийому цілодобових замовлень …

Детальніше »
Створення Landing Page
Розробка Landing Page

Розробка і створення лендінгу пейджа (від англ. landing page) – це продає односторінковий сайт під контекстну рекламу для …

Детальніше »
Створення сайту компанії
розробка сайту компанії

Розробка сайту компанії – це багатоетапний процес роботи: програмістів, дизайнерів, оптимізаторів і аналітиків. Аудит сайтів компаній дає змогу …

Детальніше »