Причини та особливості купівлі нерухомості в Словаччині

покупка недвижимости в Словакии
slovak

Багато інвесторів і приватних покупців розглядають придбання квартири через агентство нерухомості в Словаччині. Найпопулярнішою причиною є довгострокова або короткострокова здача в оренду. Ця країна входить до числа найприбутковіших для цього виду бізнесу. Обсяг інвестицій на купівлю житлових площ постійно зростає. У 2023 році приватні підприємці вклали в нерухомість понад 850 мільйонів євро.

Якщо здійснити правильний підхід до цього процесу, можна отримати солідний дохід і окупити вкладення вдвічі швидше, ніж в інших країнах. У цьому разі важливо знайти відповідну стратегію. Чому вигідно купувати квартиру або будинок саме в Словаччині:

  • Ви отримуєте апартаменти в самому центрі Європи;
  • Зможете жити на території з найнижчим рівнем злочинності в ЄС;
  • Це один із найкращих варіантів для інвестицій за кордоном;
  • Хороше співвідношення вартості та якості житла, яке відповідає стандартам країн Євросоюзу;
  • Після отримання посвідки на проживання для резидента надається якісне медичне обслуговування;
  • Ви зможете стати інвестором і розвивати бізнес.

Щоб купити нерухомість в Словаччині, важливо зібрати документи: акт про право власності на квартиру або будинок, договір оренди та заяву власника житла, що підтверджує передання права власності (завіряється нотаріусом), а також підтвердження з боку адміністрації готелю або хостелу.

Для інвестора дуже важливо правильно проаналізувати ринок. У 2017 році попит на житло на території Словаччини зріс на 8%. Інвестори попрямували в Тречин, Нітру, Прешов і Кошицю. Також багато хто купував квартири в Трнаві, Жиліні та Банська-Бістриці. Уважно стежте за коливаннями вартості – тільки так ви зможете укласти вигідну угоду.

Умовно всі інвестиції в нерухомість можна поділити на дві глобальні групи:

  • Термінові, що передбачають швидкий і високий дохід;
  • Пасивні.

До термінових належить варіант перепродажу квартир і будинків, які спочатку куплені за низькою ціною. До слова, занижена вартість найчастіше зумовлена знижками та акціями, бажанням власників якомога швидше продати об’єкт.

Найяскравіший приклад пасивних інвестицій – здача нерухомості в оренду. Можна купити квартиру, будинок або комерційне приміщення і здавати його, отримуючи стабільний щомісячний дохід. Вибір відповідного варіанту повинен залежати тільки від вас!

Автор: Василь Боровий
Відомий блогер. Публікую статті в різних інтернет-виданнях з 2007 року. Пишу на різні актуальні та цікаві теми. Експерт у сфері ведення блогів, інформаційних та новинних сайтів.
Рекомендуємо читати
orenda kvartyry
Зручний спосіб зняти квартиру подобово недорого

Деякі люди вдаються до методу оренди квартири подобово через переїзд, відрядження та інші обставини різного …

Залишити відповідь
Добавити рейтинг

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *