Понеділок , 27 Травня 2024

Причини та особливості купівлі нерухомості в Словаччині

покупка недвижимости в Словакии
slovak

Багато інвесторів і приватних покупців розглядають придбання квартири через агентство нерухомості в Словаччині. Найпопулярнішою причиною є довгострокова або короткострокова здача в оренду. Ця країна входить до числа найприбутковіших для цього виду бізнесу. Обсяг інвестицій на купівлю житлових площ постійно зростає. У 2023 році приватні підприємці вклали в нерухомість понад 850 мільйонів євро.

Якщо здійснити правильний підхід до цього процесу, можна отримати солідний дохід і окупити вкладення вдвічі швидше, ніж в інших країнах. У цьому разі важливо знайти відповідну стратегію. Чому вигідно купувати квартиру або будинок саме в Словаччині:

  • Ви отримуєте апартаменти в самому центрі Європи;
  • Зможете жити на території з найнижчим рівнем злочинності в ЄС;
  • Це один із найкращих варіантів для інвестицій за кордоном;
  • Хороше співвідношення вартості та якості житла, яке відповідає стандартам країн Євросоюзу;
  • Після отримання посвідки на проживання для резидента надається якісне медичне обслуговування;
  • Ви зможете стати інвестором і розвивати бізнес.

Щоб купити нерухомість в Словаччині, важливо зібрати документи: акт про право власності на квартиру або будинок, договір оренди та заяву власника житла, що підтверджує передання права власності (завіряється нотаріусом), а також підтвердження з боку адміністрації готелю або хостелу.

Для інвестора дуже важливо правильно проаналізувати ринок. У 2017 році попит на житло на території Словаччини зріс на 8%. Інвестори попрямували в Тречин, Нітру, Прешов і Кошицю. Також багато хто купував квартири в Трнаві, Жиліні та Банська-Бістриці. Уважно стежте за коливаннями вартості – тільки так ви зможете укласти вигідну угоду.

Умовно всі інвестиції в нерухомість можна поділити на дві глобальні групи:

  • Термінові, що передбачають швидкий і високий дохід;
  • Пасивні.

До термінових належить варіант перепродажу квартир і будинків, які спочатку куплені за низькою ціною. До слова, занижена вартість найчастіше зумовлена знижками та акціями, бажанням власників якомога швидше продати об’єкт.

Найяскравіший приклад пасивних інвестицій – здача нерухомості в оренду. Можна купити квартиру, будинок або комерційне приміщення і здавати його, отримуючи стабільний щомісячний дохід. Вибір відповідного варіанту повинен залежати тільки від вас!

Відомий блогер. Публікую статті в різних інтернет-виданнях з 2007 року. Пишу на різні актуальні та цікаві теми. Експерт у сфері ведення блогів, інформаційних та новинних сайтів.
Залишити відповідь
Добавити рейтинг

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *