Понеділок , 27 Травня 2024

Найкращі сайти на WordPress – ТОП 10

Сайти на Wordpress
Сайти на Wordpress.

Коли WordPress вперше був запущений у 2003 році, його вважали просто інструментом ведення блогів. Дуже швидко він став повноцінною CMS, яку використовують на мільйонах сайтів по всьому світу. І творчі професіонали відтоді розширюють межі CMS для створення складних і красивих веб-сайтів WordPress. Скільки коштує сайт на Вордпресс питання, яке хвилює кожного клієнта. Ми пропонуємо познайомитися з найкращими проектами за останні кілька років з великим бюджетом.

1. Middle Child

Відзначений нагородами магазин сендвічів Middle Child, що знаходиться у Філадельфії, потребував веб-сайту, який відповідав би його химерній, невибагливій атмосфері. Студія повного спектра дизайну і технологій Self-Aware прийняла виклик, створивши сайт на основі повністю зробленої на замовлення теми WordPress, використовуючи Timber і ACF – комбінацію, яку партнер студії Майк Вагз назвав такою, що “змінює правила гри для серйозних розробників тем WordPress”, скільки коштує сайт на Вордпрес такого типу – питання цікаве. Як стверджують самі розробники, ціна доходила до кількох тисяч доларів тільки за макет.

2. Sea Harvest

Коли на ринку морепродуктів у Канберрі компанії Sea Harvest знадобилася нова ідентичність бренду і розумна цифрова присутність, вона звернулася до австралійського веб-брендингового агентства ED. Веб-сайт WordPress вирізняється яскравим макетом у газетному стилі з безліччю незвичайних штрихів.

Однак реплікація статичного макета друку в Інтернеті не обійшлася без проблем. Команда використовувала CSS Flexbox для зміни положення контенту, зберігаючи постійний інтервал незалежно від розміру екрана. Майже кожен вимір ґрунтується на адаптивній шкалі з використанням одиниць виміру REM, що спрощує контроль над типом і пропорціями зображення під час масштабування браузера. Ціни на WordPress сайти такого типу залежать від масштабів і складності інтегрованого дизайну.

3. KOBU

Не дивно, що сайти-портфоліо продовжують надавати найбільш плідний ґрунт для творчого самовираження та натхнення. Ця онлайн-візитка для португальської агенції KOBU слідує за етосом зі смачним, стриманим сайтом WordPress, який все ще кипить від характеру. Називаючи себе “лабораторією брендів”, яка не боїться експериментів, технічна робота тут демонструє уяву над складністю.

З низки елементів ми отримуємо нагадування про те, як CSS і SVG можуть бути об’єднані для максимального зовнішнього інтерфейсу. Абсолютне позиціонування використовується для накладення чарівних каркасних мотивів, розбиваючи лінії між яскравими блоками фонового кольору і пов’язуючи ділянки разом. Зациклена відеопанель HTML5 отримує унікальний хвилястий край, використовуючи SVG-фігуру як маску, розміщену вище, перед тим, як у прикладах із практики вийде, що радіус кордону навпіл зменшується до половини. Сайт акуратно використовує бібліотеку каруселі slick.js, щоб “нишпорити” з командою KOBU за допомогою службового коня через середину головної сторінки. Ціни на WordPress сайти такого формату можуть починатися від 10 тисяч доларів.

4. Noformat

Шаблони для WordPress
Вордпрес сайти.

Noformat – студія стратегічного дизайну, що базується в Нью-Йорку. Домашня сторінка має анімований дизайн очного яблука, який слідує за курсором відвідувача по екрану, в той час як накладений текст перебирає все, що може створити формат. Щоб створити очне яблуко, команда спочатку вивчила дизайн в After Effects CC, а потім використовувала Three.js для створення інтерактивної версії, пояснює Єн Брюер, засновник і креативний директор noformat.

“Ми обрали WordPress для нашого сайту для швидкості запуску та гнучкості”, – пояснює Брюер. “За ці роки ми створили наші власні бібліотеки та системи редагування на основі модулів, які дають нам змогу створювати або редагувати сайт швидше, ніж будь-яке інше рішення CMS”.

5. Femme і Fierce

Голландська студія дизайну досвіду Wonderland поставила електронну комерцію з sass для Femme і Fierce. Неповторна колористична колірна схема веб-сайту WordPress дає змогу донести інформацію про бренд інтернет-магазину модного одягу від самого початку. Анімовані “стікери” – льодяники на паличці, що обертаються, стрілки, що колють, губи, що облизуються, – створюють нахабний вигляд і повинні резонувати з поколінням Snapchat / Instagram, на яке націлений цей діапазон.

6. Purée Maison

Purée Maison – креативна і стратегічна студія, що базується в Парижі. Його веб-сайт WordPress виділяється здебільшого завдяки сонячно-жовтим анімованим карлючкам, що з’являються під час наведення курсору, привносять індивідуальність у нудні заяви бренду та пожвавлюють переходи. Вони також допомагають відвідувачеві орієнтуватися і спонукають його досліджувати сайт і взаємодіяти з ним.

Також подивіться найкращі сайти в портфоліо веб-студії TOTONIS 🙂

7. We Virtually Are Сайт We Virtually Are

Коли ваш бізнес повністю захоплює людей, які використовують віртуальну реальність, щоб розповідати емоційні історії, вам потрібен сайт, який приваблює людей до вашої роботи. І бутик VR студія We Virtually Are впоралася з цим, а потім і з деякими. Його сайт, створений компанією Herdl на WordPress, використовує безліч передових технологій, включно з WebGL і 360-градусним відео, щоб дати вам неперевершений смак його захопливих послуг. Перевірте свої VR тест-драйви для Audi, в комплекті з несподіваними гостями знаменитостей.

8. Asaro

Asaro є постачальником унікальних пригод і захопливих подорожей для гостей суперяхт по всьому світу. У рамках ширшого корпоративного ребрендингу цей привабливий веб-сайт був спроектований і розроблений бристольським агентством Green Chameleon.

Побудовані на призначеній для користувача платформі WordPress, щоб клієнту було легко редагувати поточний вміст, відвідувачі потрапляють у подорож, повну чарівності. Тонкі ефекти прокрутки акуратно пов’язані з інтерактивною пунктирною лінією, яка відображає хід навігації так, як капітан яхти може відзначати карти. Користувацькі візуалізації CGI використовували як графічний пристрій для представлення ексклюзивних пропозицій послуг Asaro у світлі браку фотографічних активів через приватний характер подій.

9. Музей дизайну Данії

Розумне використання паралаксної прокрутки та адаптивних зображень робить сайт Данського музею дизайну обов’язковим для відвідування

Створений копенгагенською дизайнерською та брендинговою агенцією Stupid Studios, сайт Данського музею дизайну не лише демонструє архіви, колекції та дослідження музею, а й презентує його в сучасному стилі. Від відкриття SVG-анімації логотипу музею до привабливої паралаксної прокрутки та покращення палітри, коли ви переглядаєте контент, – це ідеальна онлайн-присутність для важливого дизайну.

10. Компанія Волта Діснея

Хочете ще один доказ того, що WordPress призначений не тільки для аматорів і невеликих компаній? Глобальний гігант Disney не використовував нікого, крім WordPress, для створення свого чудового сайту. Урізаний дизайн сайту робить усе просто з великою кількістю порожнього простору, тоді як райдужні акценти на текстових полях додають натяк на цю магію Діснея. Місія The Walt Disney Company – бути одним із провідних світових виробників і постачальників розваг та інформації. На своєму професійному веб-сайті він може продемонструвати своє портфоліо брендів, щоб допомогти диференціювати його контент, послуги та споживчі товари.

Average:(рейтинг: 5 з 5. Всього: 1)
Відомий блогер. Публікую статті в різних інтернет-виданнях з 2007 року. Пишу на різні актуальні та цікаві теми. Експерт у сфері ведення блогів, інформаційних та новинних сайтів.
Один коментар
  1. Василь

    Успіх сайту на Вордпрес залежить від вибраної теми. Наскільки вона підходть для людей і пошукових систем. Або ж від розробника, наскільки якісний шаблон він зробив. До якості входять такі критерії як швидкість завантаження сторінок, мобільна версія, валідність коду.

    (5/5)
Залишити відповідь
Добавити рейтинг

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *