Понеділок , 27 Травня 2024

Продаж квартир в Києві: використання можливостей Всесвітньої мережі

продажа квартир в Киеве
stol ned

Столиця України – місто, яке постійно перебуває в русі. Люди приїжджають, виїжджають, переїжджають – словом, нерухомість постійно переходить із рук у руки. І необхідність продати столичні квадратні метри виникає куди частіше, ніж можна було б подумати. Як правило, продаж квартир у Києві здійснюється за допомогою порталів з оголошеннями про нерухомість.

Чому варто звернути увагу на тематичні ресурси в інтернеті

Причин, через які кияни використовують саме інтернет-сайти, кілька. Найпростіше розглянути їхні переваги на прикладі порталу “Столична нерухомість”. Що він пропонує продавцю?

Можливість швидко додати оголошення – для цього достатньо зареєструватися на сайті, а потім заповнити просту і зрозумілу форму.

Підвищені шанси на продаж квартири, оскільки на спеціалізований портал приходять тільки ті люди, які зацікавлені в покупці, тоді як високі цифри відвідуваності звичайної дошки оголошень на практиці ні про що не говорять.

Продати квартиру самостійно, не користуючись послугами рієлтора, що ще більше підвищує шанси на успішний продаж: покупці далеко не завжди хочуть оплачувати послуги рієлтора і часто шукають саме оголошення від власника.

Дізнатися більше про вартість і динаміку продажів квартир у своєму районі завдяки аналітичним матеріалам – це дуже корисно на тій стадії, коли продавець визначається з ціною.

Як продати квартиру на “Столичній нерухомості”: поради фахівців

Вже на стадії додавання оголошення на портал можна істотно підвищити привабливість житлоплощі для потенційних покупців, доклавши зовсім небагато зусиль.

Для початку потрібно зробити хороші фотографії – бажано, щоб день був сонячним і кімнати виглядали буквально залитими світлом. Взагалі, що більше ілюстративного матеріалу бачить покупець, то краще, тож до розділу з фотографіями можна додати план квартири, а якщо поруч є великий супермаркет або приємна кав’ярня, то сфотографувати і їх.

Окрім обов’язкових для заповнення полів варто розмістити й максимум додаткової інформації. Це дасть змогу привернути увагу тих, хто зацікавлений не лише в конкретному районі, а й в інфраструктурі чи якихось особливостях самої квартири (гарний краєвид із вікон, місце, де можна вигулювати собаку, розвинена інфраструктура тощо).

Завдяки високій відвідуваності та чіткій цільовій спрямованості порталу “Столична нерухомість” продати квартиру за його допомогою не складе труднощів. А оскільки фокусується цей інтернет-ресурс тільки на житлоплощі Києва та області, то і приходить на нього цільовий покупець, що максимально зручно для продавця.

Використання інтернет-ресурсів для продажу своєї нерухомості – це не просто найсучасніший, а й найкомфортніший спосіб це зробити, Особливо, якщо йдеться про спеціалізований портал, увесь функціонал якого створювався для того, щоб продавцям і покупцям було зручно.

Відомий блогер. Публікую статті в різних інтернет-виданнях з 2007 року. Пишу на різні актуальні та цікаві теми. Експерт у сфері ведення блогів, інформаційних та новинних сайтів.
Залишити відповідь
Добавити рейтинг

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *