П’ятниця , 14 Червня 2024

Юрист з комерційної нерухомості

Юрист з комерційної нерухомості
Юрист з комерційної нерухомості

Вирішення юридичних питань щодо комерційної власності

За статистикою, угоди з комерційною нерухомістю в Києві стоять осібно, оскільки пов’язані з найвищими ризиками і складнощами. Пояснюється це тим, що всі дії щодо угоди проводяться між юридичними особами. Досвідчений юрист з комерційної нерухомості нашої компанії допоможе уникнути підводних каменів, гарантуючи юридичну чистоту угоди.

Володіючи необхідним багажем специфічних знань і багаторічним досвідом роботи, грамотний фахівець надасть дієву допомогу в будь-яких питаннях, чи то оренда, чи то приватизація, процедура якої для юридичних осіб набагато складніша, ніж для фізичних. До юриста з комерційної нерухомості висуваються найвищі вимоги, тому в цій галузі працюють найкращі представники юриспруденції. Звернувшись до фахівця юридичної фірми, Ви гарантовано отримуєте якісну послугу та відсутність проблем у майбутньому, що можуть виникнути навіть у результаті звичайної купівлі-продажу, якщо спробуєте вирішити питання самостійно.

Юридичні фірми
KPMG Law Ukraine
KPMG Law Ukraine
380 44 490 5507

Яку Ви отримуєте допомогу від юриста з комерційної нерухомості

Діючи в суворій відповідності з чинним законодавством, фахівець виконує такі операції:

  • аналізує документацію, надану компанією або приватною особою;
  • оформляє договір або пакет документів з оренди, купівлі-продажу, інших угод;
  • захищає інтереси клієнта, у разі порушення його прав, у суді;
  • пропонує ефективний спосіб вирішення виниклої проблеми.

На відміну від деяких справ цивільного характеру, пов’язаних з нерухомістю, які можна розв’язати, покладаючись на свою юридичну грамотність, самостійно, спори з комерційною нерухомістю вельми заплутані й вимагають обов’язкової участі юриста.

В яких питаннях допомагає фахівець?

У поняття “комерційна нерухомість” входить вся власність бізнесмена, з якої він отримує дохід, займаючись підприємницькою діяльністю або здаючи площі в оренду. Юрист, який працює в цій галузі в Києві, може надати допомогу в багатьох питаннях: легалізація самобуду, оформлення земельної ділянки у власність з подальшим будівництвом на ній будівель і споруд, реєстрація прав власника на зведений об’єкт.

Допоможе наш фахівець і в разі незавершеного будівництва, коли буде потрібно оформити права на недобудований об’єкт. А при виникненні спірних ситуацій з житлом, кращого представника в арбітражному суді, ніж фахівця abal.com.ua, що працює з комерційною нерухомістю, просто не знайти.

Відомий блогер. Публікую статті в різних інтернет-виданнях з 2007 року. Пишу на різні актуальні та цікаві теми. Експерт у сфері ведення блогів, інформаційних та новинних сайтів.
Залишити відповідь
Добавити рейтинг

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *