Середа , 29 Листопада 2023
покупка трех комнатной квартиры
chk

Чому варто купувати трьох кімнатну квартиру

Сучасна людина тягнеться до свободи і комфорту життя. Нам хочеться добре відпочивати після роботи. Хочеться, щоб навколо нас і наших дітей було багато простору. Мабуть, через такі банальні бажання люди намагаються жити в будинках або багатокімнатних квартирах. Але якщо для купівлі будинку потрібна фантастична сума грошей, яку можуть дозволити лише десятки, то для купівлі трьох кімнатної квартири можна знайти фінанси. Якщо, звісно, добре постаратися і підключити свій інтелект (або інтелект інших особистостей).

Де знайти гроші для купівлі житла?

Для багатого бізнесмена купівля нерухомості – це звичайна справа. По суті багаті люди завжди намагаються вкладати гроші у квартири, або ж комерційну нерухомість. Від таких вкладень вони в майбутньому отримають ще більший дохід. Додатково в такому становищі виходить особлива повага серед колег. Але що робити середньо статичній людині, яка, наприклад, побачила, що продаж трикімнатних квартир у Чайці коштує від 17 200 гривень за метр2? Де взяти гроші? Як реалізувати своє бажання і мрію?

Вирішити проблему можна кількома шляхами:

  • взять в кредит деньги в банке;
  • позичити гроші в знайомих;
  • продати свою квартиру і вкласти фінанси з продажу;
  • дочекатися вигідної пропозиції акції, або знижки забудовника;
  • поїхати на оплачувані роботи закордон.

Головне поставити перед собою чітку мету. Ми повинні знати, що нашим основним завданням на даному етапі є зібрати гроші для нової квартири. Тільки не треба слухати людей, які вчать про фантазії, глибинні мрії та різні візуалізації. Ми йдемо шляхом конкретних дій. Потрібно працювати наполегливо і невпинно, поки не будемо сидіти у своїй трьох кімнатній комфортній квартирі.

Переваги трьох кімнатної квартири для проживання

Деякі розумники починають вчити інших, яку краще квартиру купити. І кажуть, що трикімнатну, або чотирикімнатну квартиру купувати не вигідно. У продовження своєї думки вони починають стверджувати про високі тарифи оплати за опалення та різні комунальні послуги. У більшості випадків ці люди не мають взагалі своєї квартири і насправді не можуть досягти поставленої мети. Людина, яка купила багатокімнатну квартиру зможе гідно її утримувати та оплачувати. Для невдах завжди знайдуться відмовки. А справжні переможці домагаються свого.

Якщо хочете вдало купити квартиру потрібно дуже уважно і часто переглядати сайти забудовників у Києві. Ми своєю чергою рекомендуємо у вільний час переглянути сторінки сайту chayka.org.ua, де ви по-справжньому зможете підібрати для себе житло вашої мрії.

Автор: Василь Боровий
Відомий блогер. Публікую статті в різних інтернет-виданнях з 2007 року. Пишу на різні актуальні та цікаві теми. Експерт у сфері ведення блогів, інформаційних та новинних сайтів.
Рекомендуємо читати
orenda kvartyry
Зручний спосіб зняти квартиру подобово недорого

Деякі люди вдаються до методу оренди квартири подобово через переїзд, відрядження та інші обставини різного …

Залишити відповідь
Добавити рейтинг

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *