Подобова оренда квартир: від давнини до сучасності

посуточная аренда квартир история
st kv

Кожне місто має свої особливості та таємниці. Саме тому в усі часи були популярні подорожі містами. Ми потрапляємо в нову обстановку і нам хочеться побачити і дізнатися щось нове. Одним із найцікавіших і найпривабливіших міст України є місто Одеса. Якщо ви турист, мандрівник або просто ділова людина у відрядженні, то перед вами постає проблема житла. Де залишити свої речі і переночувати в такому великому місті? Тут на допомогу прийде сайт подобової оренди квартир, який має велику базу перевірених квартир для оренди. Ви неодмінно знайдете комфортне житло в Одесі під свій смак і фінансові кошти.

Коли з’явилася платна оренда житла?

Потреба в тимчасовому житлі сягає глибокої давнини. Перші вказівки та вимоги до власників будинків, які за плату приймають у своє житло людей, знаходимо у вавилонському законопроєкті 1700 років до нашої ери під назвою “Хаммурапі”. У ньому було прописано, що господар має спостерігати за розмовами гостей. У випадки виявлення антидержавної пропаганди, доносити у відповідні структури.

Ринок оренди нерухомості починає інтенсивно розвиватися за часів Римської імперії в третьому столітті до Різдва Христового. Міські управителі дають накази на будівництво багатоповерхових дерев’яних будинків, які місцеві жителі називали інсулами. Переважно тут на нічліг заселялися бідні та середні верстви населення за соціальним статусом. Для заможної знаті призначалися окремі будинки.

Дуже цікаво, що в середньовіччі в Європейських країнах функцію готелів виконували монастирі. Ченці пропонували безплатне проживання протягом двох днів. Єдина вимога – це приналежність до християнської віри.

Прототипи сучасних готелів з’являються у 18 столітті. У Європі будують великі будинки спеціально для мандрівників. Їх починають називати готелями. До речі згодом американці беруть ідею оренди від європейських бізнесменів і перейменовують готелі на таверни.

В Україні розквіт оренди житла досягає у 18-19 столітті у двох головних туристичних містах Києві та Одесі. Зокрема, в Одесі на початку першої світової війни налічувалося чотири готелі та шість приймальних дворів.

Як вибрати квартиру для подобової оренди?

Отже, уявімо собі, що нам потрібно потрапити в нове місто і прожити в ньому кілька днів. Скажімо, це буде славне місто Одеса. Що нам робити? Який має бути алгоритм дій, щоб успішно знайти житло?

Перший крок – це зробити вибірку сайтів, на яких пропонується тимчасове проживання. Це робиться дуже легко. У пошуковій системі набираємо слова зняти квартиру в Одесі подобово й отримуємо потрібний результат. Якщо ви не часто заходите на такі сайти, то в перші хвилини перегляду, увага може дещо розгубитися. Перед вашим поглядом з’явиться велика кількість фото квартир, будинків і готелів. Як знайти потрібну квартиру серед безлічі фото? Скористайтеся фільтрами вибору. Вони детально розроблені на всіх сайтах нерухомості. У фільтрації контенту можна вказати, на якій вулиці ми хочемо знайти житло, скільки має бути кімнат, термін перебування тощо.

Під час підбору квартири для оренди у нас є два шляхи вибору. Перший – зняти кімнату у власників квартири. Другий – пошукати готель або готель.

Другий варіант вибору найбільш безпечний з юридичної точки зору. Дуже рідко можуть трапитися готелі, в яких вас захочуть обдурити. Тут може засмутити питання високої оплати. А ось оренда в приватних фізичних осіб таїть у собі значні ризики. Тому переглядайте оголошення уважно. Вас має насторожувати реклама від однієї особи, яка розміщується досить часто. Так само подивіться на оточення біля будинку, в якому плануєте жити. Чи немає там потенційно небезпечних об’єктів?

Відомий блогер. Публікую статті в різних інтернет-виданнях з 2007 року. Пишу на різні актуальні та цікаві теми. Експерт у сфері ведення блогів, інформаційних та новинних сайтів.
Залишити відповідь
Добавити рейтинг

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *