Зазвичай власники нових смартфонів ще на початку осені починають готуватися до зими. Як люди дістають із шаф зимовий одяг, взуття, перевіряють опалення в домі, так і смартфон потрібно підготувати. Представляємо вашій увазі повний список того, що знадобиться взимку смартфону для хорошої роботи.
На морозі працювати з сенсорним екраном у звичайних рукавичках практично неможливо, тому можна ввімкнути режим підвищеної чутливості екрана, він активується в налаштуваннях. Але, на жаль, цей режим є не у всіх телефонів, а якщо він і є, то не в кожній моделі смартфона бездоганно працює. На цей випадок є вирішення проблеми – спеціальні рукавички для роботи з сенсорним екраном. Найчастіше купують рукавички з натуральної шкіри. Можливий дешевший варіант – в’язані рукавички з вплетеними нитками провідного матеріалу на кінчиках пальців. Багато хто сам робить рукавички для телефона, просто на кінчики пальців наносять спеціальну речовину Nanotips, її наносять у 3-4 шари і тільки на чорні або сині рукавички.
Не секрет, що акумулятор на морозі швидше втрачає ємність, у теплі нібито батарея відновлюється, але кому це потрібні такі іграшки? А якщо потрібно терміново зателефонувати, а батарея показує нуль? У таких випадках треба при собі мати портативний акумулятор, він не завадить і ніколи зайвим не буде. Крім того, краще носити смартфон у внутрішній кишені куртки. Виходячи на вулицю вимикайте GPS-модуль і передачу даних, максимально обмежуйте активність фонових процесів.
Молодь стала слухати музику взимку на вулиці. Вдалим варіантом контролювати звук у зимовий час є гарнітура Xiaomi Piston 3. У комплект входить три пари вкладишів різного розміру, є дріт з клавішами для регулювання звуку, це зручно, бо телефон не потрібно зайвий раз виймати з кишені. Ті, кого бентежить замерзлий на морозі дріт від навушників, можуть придбати модель з матер’яним обплетенням, але їх не так багато. Простіше все ж обзавестися Bluetooth-гарнітурою.
Останнім дуже важливим моментом варто відзначити наявність захисного чохла для смартфона. Коли на руках рукавички, то ймовірність впустити телефон істотно підвищується, до того ж, багато снігу і лід сприяють падінню не тільки гаджета, але і його власника. Виробники пропонують широкий асортимент чохлів різних моделей і з різних матеріалів. Кожен має свої плюси та мінуси, головне під час вибору накладки не забути використовувати його із захисним чохлом для екрана. Чохол-книжка, фліп, кобура огортають телефон з усіх боків, застерігаючи його від потертостей, подряпин, вологи та пилу, пом’якшують при ударах і падінні. Що стосується матеріалу, то тут використовують шкіру, пластик, силікон, тканину. Кольорові рішення також порадують своєю різноманітністю. Можна вдало зробити свій вибір і купити чохол в AirMac не виходячи з дому. У зручний час достатньо зайти в інтернет-магазин і ознайомитися з усіма моделями та їхніми характеристиками, зробити замовлення й очікувати на гарний захисний аксесуар для телефону.