Топ 5 Поломок після покупки Apple

Apple фото
Apple фото

Що за “Яблуко” і чому його так люблять?

Apple – відомий світовий бренд, компанія виробляє високотехнологічну продукцію різного призначення, особливо популярні такі ґаджети як смартфони та ноутбуки, планшети й персональні комп’ютери. Техніка компанії вирізняється унікальним стилем, високою продуктивністю та якістю.

Незважаючи на те, що ця техніка вирізняється високою якістю збірки і використовуваних матеріалів, навіть вона іноді ламається, найчастіше причина поломки – це неакуратність власника. Але є й деталі, які потребують регулярного обслуговування. Наприклад: акумуляторна батарея. Також не варто забувати про чистку від пилу і заміну термопасти яка дуже необхідна для системи охолодження.

Поломка номер 1: Вздутие батареи (Аккумулятора)

Згодом акумулятор виснажує свій ресурс, кількість циклів перезарядки збільшується. Допустима норма циклів до 1 000, після чого батарея починає здуватися, комп’ютер вимикається на 80%. Більшість людей наважуються на крок купівлі неоригінального зарядного пристрою, тим самим збільшують чек витрат на ремонт. Нерідкі випадки, коли акумулятор здувався і пошкоджував топкейс, матрицю, тачпад і навіть клавіатуру. Тому відтягувати із заміною батареї MacBook не варто.

Поломка номер 2: Попадання рідини

Йдеться не тільки про потрапляння води: часто на MacBook проливають чай із цукром, алкоголь, сік і навіть свій обідній суп!
Що відбувається після потрапляння рідини? Струмопровідна рідина, потрапивши на материнську плату MacBook, спричиняє замикання різноманітних ланцюгів, а електрохімічна реакція корозії та окислення руйнує все металеве. Що більше мине часу, то більша кількість елементів постраждає. Насамперед, якщо плата під напругою, руйнуються високовольтні ланцюги, потім інші.

Поломка номер 3: Розбитий дисплей або матриця + логоборд

Незважаючи на те що половина моделей MacBook минулого покоління захищена склом, розбити або пошкодити матрицю досить-таки легко. У яких моментах її можна пошкодити? Наприклад: удар, забута річ на клавіатурі під час закриття. У нових моделях MacBook Air часто помічається потрапляння крихт у зону шлейфів, що є грубою помилкою під час експлуатації MacBook. Коли закриваємо кришку, крихти потрапляють на логоборд і він тріскається, тим самим ми бачимо картину пошкодженої матриці (MacBook Pro від 2016 року випуску і MacBook Air від 2018).

Поломка номер 4: MacBook не вмикається

Першою причиною може слугувати зарядка для макбука, якщо вона вийшла з ладу й акумулятор розрядився, то, звісно, MacBook не вмикається.

Друга причина може бути в клавіатурі. Більшість випадків відбувається після потрапляння рідини і залипання частини клавіш.

Третя і головна причина – це проблема в материнській платі. Для того щоб виявити конкретну причину неправильної роботи мака, потрібно пройти діагностику у фахівців.

Поломка номер 5: Не працює клавіатура

Клавіатура – це головний елемент управління. Якщо ж у вас вона перестала працювати, будь ласка, не варто із зусиллям тиснути на клавіші, сподіваючись, що це допоможе. Основними причинами можуть бути: потрапляння вологи, падіння з висоти або удар, пил і бруд, неправильне налаштування і програмні збої. Якщо від клавіатури відірвані кнопки, вони продаються окремо. Звернувшись з поломкою відразу, є можливість запобігти їй на ранніх стадіях, уникнувши погіршення ситуації.

Куди бігти якщо ремонт неминучий?

Сервісний центр AppleFix в Україні пропонує якісний ремонт iPhone, MacBook, iPad, iMac, Apple Watch в найкоротші терміни і за досить низькою вартістю. Ми є постачальниками запчастин по всій Україні, а також виконуємо ремонт пристроїв.

Майстри з великим стажем роботи справлятися з проблемами:

  • Втопленим телефоном
  • Розбитою матрицею
  • Зігнутим корпусом пристрою
  • Усіма видами роботи на платі, зокрема й пайка.

Для ремонту використовуються тільки оригінальні запчастини, ремонтні роботу будуть здійснюватися з використанням новітнього обладнання та професіоналами високої кваліфікації.

Якщо ви цінуєте свій час, хочете, щоб вам зробили високоякісний ремонт або діагностику звертайтеся в сервісний центр AppleFix. Ви заощадите не тільки гроші, а й свій час і нерви!

Відомий блогер. Публікую статті в різних інтернет-виданнях з 2007 року. Пишу на різні актуальні та цікаві теми. Експерт у сфері ведення блогів, інформаційних та новинних сайтів.
Залишити відповідь
Добавити рейтинг

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *