Четвер , 21 Листопада 2024

Як дізнатися, скільки залишилося Мб інтернету на смартфоні

скільки залишилося Мб інтернету на смартфоні
Залишок Мб інтернету на смартфоні.

Хочете знати, скільки мегабайт залишилося у вашому інтернет-тарифі? Це питання цікавить багатьох. Користувачам тарифних планів з обмеженим доступом до 4G доводиться уважно відстежувати використаний трафік і шукати доступні Wi-Fi мережі для завантаження файлів, оновлення застосунків або відеодзвінків. З розвитком технології 4G споживання мобільного трафіку стало вищим, що позначилося на його щомісячних витратах.

В цій статті ми детально розповімо, як швидко дізнатися залишок інтернет-трафіку від Київстар, провідного телеком-оператора. Також ми надамо список оптимальних пакетів послуг для вашого смартфона.

Як дізнатися залишок мегабайт на рахунку

Хочете дізнатися, скільки мегабайт залишилося на вашому рахунку? Для цього оператор надає спеціальні цифрові комбінації – швидкі коди перевірки:

Київстар
*112# – цей код дає змогу запросити поточний стан рахунку, включно із залишком хвилин і мегабайт у вашому тарифному пакеті.
*252# – за допомогою цього коду можна дізнатися, скільки трафіку ви вже використали за поточний день. Це зручний сервіс для контролю щоденних витрат.
Lifecell
*111# використовуйте для перевірки залишку коштів на рахунку.
*121 # цей номер для перевірки кількості використаного Інтернет трафіку за день або місяць. Цю ж інформацію можете дізнатись в системі самообслуговування «My lifecell» в розділі «Витрати».

Крім того, інформацію про кількість використаних мегабайт можна знайти в налаштуваннях вашого смартфона. За безліччю корисних порад про стільниковий зв’язок і гаджети ви можете звернутися до українських операторів зв’язку.

Як вибрати відповідний тариф із потрібним обсягом інтернету

Що найбільше витрачає інтернет-трафік на вашому смартфоні? Ймовірно, це соціальні мережі, відео, серфінг, новини та відеодзвінки через FaceTime. Порахуйте свої щомісячні витрати та визначте основні джерела споживання трафіку. Це допоможе вам обрати оптимальний тариф, навіть якщо у вас обмежений об’єм інтернету, і уникнути занепокоєння про його залишок.

Давайте розглянемо пропозиції від Київстару:

“Спілкування без кордонів”: Цей тариф пропонує один із найвигідніших за ціною і змістом пакетів для смартфонів. У рамках цього тарифу ви отримуєте 3000 Мб мобільного інтернету 4G, або 6000 Мб за своєчасне поповнення рахунку. Крім того, користувачі мають доступ до 32 сервісів без тарифікації трафіку, включно із соціальними мережами, чатами, деякими іграми, Google Maps, музичними додатками та відеопрограмами. Якщо ваші основні потреби в інтернеті пов’язані з цими сервісами, то пакет від 3000 до 6000 Мб, можливо, буде достатнім для виконання основних завдань у мережі.

“Розваги без кордонів”: Цей тариф пропонує вдвічі більше інтернет-трафіку порівняно з попереднім пакетом. Стандартно включено 6000 Мб, а при своєчасній оплаті – 12000 Мб. Крім того, в цей пакет входить 39 популярних сервісів без тарифікації трафіку. Такий обсяг інтернету дасть вам змогу не турбуватися про перевитрату і моніторити залишки трафіку лише час від часу.

Якщо ви часто перебуваєте під Wi-Fi – вдома, на роботі, в кафе, і рідко потребуєте використання інтернету поза зонами безкоштовного Wi-Fi, то, можливо, вам не варто переплачувати за безлімітний 4G.

Пакети з необмеженим доступом до 4G

Абонентів очікує необмежений мобільний трафік при переході на тариф “Максимальний Безлім”. Вартість пакета послуг починається від 300 грн за 4 тижні. Передплатники не обмежені в дзвінках усередині мережі та використанні інтернету. Крім того, клієнти отримують доступ до “Київстар ТБ” без додаткової оплати.

Існують і більш вигідні за ціною варіанти, такі як “Відео без кордонів”, вартістю від 225 грн за 4 тижні. У рамках цього пакета клієнту надається 9000 Мб інтернет-трафіку, але за умови своєчасної оплати послуг кожні 4 тижні фіксований обсяг мегабайт перетворюється на абсолютний безліміт. Будь-який абонент також може вибрати контрактний тариф з необмеженим трафіком за своїм бажанням.

Відомий блогер. Публікую статті в різних інтернет-виданнях з 2007 року. Пишу на різні актуальні та цікаві теми. Експерт у сфері ведення блогів, інформаційних та новинних сайтів.
Залишити відповідь
Добавити рейтинг

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *