Понеділок , 15 Липня 2024

Як працюють клінінгові компанії під час прибирання після ремонту

Прибирання після ремонту
Прибирання приміщення після ремонту.

Кожен, хто стикався з такими роботами, як прибирання приміщень після ремонту, напевно, знає, наскільки складними, відповідальними, витратними за часом і грошами є ці заходи. Але без них ніяк не обійтися. Незважаючи на те, що ваш будинок набув нового вигляду, жити в ньому поки що ніяк не можна. Купи сміття і залишків будівельних матеріалів, шар пилу на всіх поверхнях, брудна сантехніка, заляпані вікна – все це і є наслідки ремонту, які необхідно нейтралізувати і якнайшвидше.

Якщо ви не хочете виконувати ці роботи особисто, зверніться до спеціалізованих клінінгових компаній з прибирання після ремонту. Це найпростіше, найшвидше, найнадійніше і найдоступніше за ціною рішення. Ви перекладаєте на професіоналів усю відповідальність і чітко в обумовлений заздалегідь час повертаєтеся в чистий будинок.

Як відбувається професійне прибирання після ремонту

Наведення порядку включає в себе значний комплекс робіт різної складності та типу. Виноситься сміття і залишки матеріалів, усуваються забруднення на всіх поверхнях, включно з плямами, що глибоко в’їдаються, від фарби, цементу, силікону та інших сумішей. Особлива увага при прибиранні будинку після ремонту приділяється видаленню будівельного пилу, який накопичується не тільки на підлозі та меблях, а й на стінах і навіть стелі. Дерев’яні елементи очищаються і поліруються, дзеркала, скло, металеві предмети натираються до блиску.

Це далеко не повний комплекс клінінгових послуг з прибирання після ремонту. Це стандартні процедури, включені в цей пакет. Але за необхідності, перелік може бути доповнено й іншими потрібними заходами. Зокрема, фахівці також зможуть провести:

  • хімчистку килимів, килимових покриттів і м’яких меблів;
  • вивезення будівельного сміття;
  • наведення порядку на прибудинковій території або на сходовому майданчику;
  • прання, прасування, розвішування тюлю і штор;
  • розстановку інтер’єрних предметів, а також низку інших робіт.

Всі вони прописуються в договорі. Від їхньої кількості, складності та обсягу об’єкта залежить остаточна вартість прибирання після ремонту. На неї також може впливати велика кількість меблів, які необхідно буде постійно пересувати під час наведення порядку, ускладнений доступ до води або ж її відсутність. Ціна розраховується менеджером ще до початку робіт, також вказується в договорі і залишається незмінною протягом співпраці. Якщо проводиться прибирання офісу після ремонту або торгового майданчика, то вартість наведення ладу буде вищою в тому разі, якщо об’єкт продовжує свою роботу, тобто коли потрібно підлаштовуватися під подібні “перешкоди”.

Всі ці нюанси обговорюються в індивідуальному порядку. Тут ви зможете отримати компетентну консультацію і замовити прибирання будинку після ремонту в надійній і перевіреній компанії.

Відомий блогер. Публікую статті в різних інтернет-виданнях з 2007 року. Пишу на різні актуальні та цікаві теми. Експерт у сфері ведення блогів, інформаційних та новинних сайтів.
Залишити відповідь
Добавити рейтинг

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *