Понеділок , 27 Травня 2024

Новий смартфон Xiaomi

Смартфон Xiaomi
Смартфон Xiaomi

Розробникам Xiaomi характерні великі виїмки, розташовані в екрані для сенсорів і фронтальних камер. Схоже, що нова технологія, над якою наразі працює Essential, змінить стереотип, що склався. Вона позбавить від необхідності робити прорізи або пробоїни.

Xiaomi готується представити новий смартфон

Аналітики вважають, що нововведення може призвести до змін форм-фактора слайдера, який успішно використовують деякі виробники. Найімовірніше, продовження Essential Phone упакує дисплей. У місцях, де розміщена екранна камера і датчики, він стає напівпрозорим. Таким чином, представлений Xiaomi патент на винахід до Всесвітньої інтелектуальної патентної організації (ВОІВ) розкриває секретний спосіб, як можна позбутися виїмки, повзунка і діркопробивача.

Новий смартфон Xiaomi
Xiaomi фото

Заявку на патент, яка була подана рік тому, ВОІВ опублікував тільки зараз, і вона відразу була помічена Lets GO Digital. Виходячи з інформації, що просочилася, Xiaomi має намір застосувати дизайн дисплея з округлими краями по контуру всього екрана: з боків, зверху і знизу. Закруглені бічні сторони і верх пристрою плавно перейдуть до задньої панелі.

Нижня і верхня частина вигнутого дисплея не матиме надрізів. Будь-який портативний пристрій, що має такий дизайн, буде оснащений вбудованою камерою для проведення сеансів селфі, сенсором і сканером відбитків пальців. Для такої моделі будуть свої чохли. Очікується, що буде задіяна технологія, яка застосовувалася в гаджеті Mi Mix 3. У смартфоні селфі-камера виїжджала з-під екрана.

Якщо торкнутися питання звуку, динаміків у пристрої не передбачено, тому виходити він буде з самого дисплея. Екран займає всю лицьову поверхню. Обрамляють його з усіх боків тонкі рамки.

На патентних ілюстраціях, які представила корпорація, відсутні виїмки і діркопробивачі. На кресленнях відображено місце розміщення двох камер на тильній панелі. Незважаючи на те, що на телефоні відсутні кнопки, у нижній частині пристрою з’явився єдиний отвір. Це USB Туру-С для зарядки акумуляторної батареї.

Реальні розробки чи просто ідеї?

Виробники продовжують працювати і вишукувати нові можливості, щоб збільшити співвідношення дисплея і корпусу телефону. Патентна заявка не дає гарантію, що всі ідея будуть втілені в життя і невідомо, чи буде взагалі корпорація виготовляти подібний девайс. Але Xiaomi з любов’ю ставиться до випуску телефонів, тому реально сподіватися на приголомшливий результат.

Відомий блогер. Публікую статті в різних інтернет-виданнях з 2007 року. Пишу на різні актуальні та цікаві теми. Експерт у сфері ведення блогів, інформаційних та новинних сайтів.
Залишити відповідь
Добавити рейтинг

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *