Квартири в ЖК “Багговутівський” – комфортність і зручність для новоселів

Квартири в ЖК Багговутівській
bagu

Для людей, які вирішили купити квартиру в Києві, нові можливості відкриває житловий комплекс “Багговутівський”. Він розташовується в безпосередній близькості до урочища Кирилівський Гай, яке входить до Загорівщинського району. Місце дуже зручне, оскільки до центру міста можна дістатися за 20 хвилин. Найближча станція метрополітену розташована за 1,5 км, а в самому мікрорайоні є понад десять тролейбусних і автобусних зупинок.

Основні характеристики ЖК “Багговутівський” в Києві

Всі квартири в ЖК Багговутівський розташовані у висотній будівлі, розділеній на чотири секції. Будинок обладнаний швидкісними сучасними підйомниками, які в процесі роботи не видають зайвого шуму. Для зведення житлового будинку використовуються тільки матеріали з високими екологічними показниками і прогресивні виробничі технології. Виконанням монтажних робіт займається компанія “Галжитлобуд”.

Висока міцність несучих конструкцій досягається шляхом застосування монолітних армованих каркасів, виконаних з високої марки бетону. Викладка стін проводиться з міцної цегли. Для термоізоляції будівлі використовується мінеральна вата. Майбутнім власникам квартир пропонуються ПВХ-вікна, засклені енергозберігаючим матеріалом.

На прилеглій до ЖК території обладнуються проїзди і доріжки за допомогою міцної бетонної плитки. Для власників автомобілів створено зручне паркування. Поруч із будівлею побудовано дитячий ігровий майданчик, а також є комфортні місця для відпочинку майбутніх мешканців. У будинку є підземний паркінг і система відеоспостереження. Житловий об’єкт оточений інфраструктурними підприємствами. Тут є великий ТЦ і лікувальний центр. Поруч із будівлею розташовані продуктові супермаркети, кафе, фармакологічні заклади, банківські підрозділи, школа і дитячі садки.

Характеристика житла в ЖК “Баггоутівський”

ЖК Багговутівський Київ пропонує майбутнім новоселам квартири, що складаються з 1, 2 і 3 кімнат. На двох верхніх поверхах є житло з дворівневим плануванням. Забудовник у приміщеннях проводить чорнове оздоблення, до якого входять:

  • встановлення склопакетів, скління балконів і лоджій;
  • оснащення квартир вогнестійкими металевими дверима;
  • монтаж опалювальної системи, яка підключається до автономної котельні;
  • обладнання водоподавальної магістралі та електромережі;
  • встановлення приладів обліку енергоресурсів.

Чистове оздоблення квартир проводиться на розсуд власників квартир. Послуги можна замовити в компанії-забудовника, зв’язавшись із менеджером.

Автор: Василь Боровий
Відомий блогер. Публікую статті в різних інтернет-виданнях з 2007 року. Пишу на різні актуальні та цікаві теми. Експерт у сфері ведення блогів, інформаційних та новинних сайтів.
Рекомендуємо читати
orenda kvartyry
Зручний спосіб зняти квартиру подобово недорого

Деякі люди вдаються до методу оренди квартири подобово через переїзд, відрядження та інші обставини різного …

Залишити відповідь
Добавити рейтинг

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *