П’ятниця , 24 Травня 2024

Квартири в ЖК “Багговутівський” – комфортність і зручність для новоселів

Квартири в ЖК Багговутівській
bagu

Для людей, які вирішили купити квартиру в Києві, нові можливості відкриває житловий комплекс “Багговутівський”. Він розташовується в безпосередній близькості до урочища Кирилівський Гай, яке входить до Загорівщинського району. Місце дуже зручне, оскільки до центру міста можна дістатися за 20 хвилин. Найближча станція метрополітену розташована за 1,5 км, а в самому мікрорайоні є понад десять тролейбусних і автобусних зупинок.

Основні характеристики ЖК “Багговутівський” в Києві

Всі квартири в ЖК Багговутівський розташовані у висотній будівлі, розділеній на чотири секції. Будинок обладнаний швидкісними сучасними підйомниками, які в процесі роботи не видають зайвого шуму. Для зведення житлового будинку використовуються тільки матеріали з високими екологічними показниками і прогресивні виробничі технології. Виконанням монтажних робіт займається компанія “Галжитлобуд”.

Висока міцність несучих конструкцій досягається шляхом застосування монолітних армованих каркасів, виконаних з високої марки бетону. Викладка стін проводиться з міцної цегли. Для термоізоляції будівлі використовується мінеральна вата. Майбутнім власникам квартир пропонуються ПВХ-вікна, засклені енергозберігаючим матеріалом.

На прилеглій до ЖК території обладнуються проїзди і доріжки за допомогою міцної бетонної плитки. Для власників автомобілів створено зручне паркування. Поруч із будівлею побудовано дитячий ігровий майданчик, а також є комфортні місця для відпочинку майбутніх мешканців. У будинку є підземний паркінг і система відеоспостереження. Житловий об’єкт оточений інфраструктурними підприємствами. Тут є великий ТЦ і лікувальний центр. Поруч із будівлею розташовані продуктові супермаркети, кафе, фармакологічні заклади, банківські підрозділи, школа і дитячі садки.

Характеристика житла в ЖК “Баггоутівський”

ЖК Багговутівський Київ пропонує майбутнім новоселам квартири, що складаються з 1, 2 і 3 кімнат. На двох верхніх поверхах є житло з дворівневим плануванням. Забудовник у приміщеннях проводить чорнове оздоблення, до якого входять:

  • встановлення склопакетів, скління балконів і лоджій;
  • оснащення квартир вогнестійкими металевими дверима;
  • монтаж опалювальної системи, яка підключається до автономної котельні;
  • обладнання водоподавальної магістралі та електромережі;
  • встановлення приладів обліку енергоресурсів.

Чистове оздоблення квартир проводиться на розсуд власників квартир. Послуги можна замовити в компанії-забудовника, зв’язавшись із менеджером.

Відомий блогер. Публікую статті в різних інтернет-виданнях з 2007 року. Пишу на різні актуальні та цікаві теми. Експерт у сфері ведення блогів, інформаційних та новинних сайтів.
Залишити відповідь
Добавити рейтинг

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *