Понеділок , 29 Квітня 2024

Види систем автоматичного зрошення Hunter для присадибних ділянок

Система автоматичного зрошення
Система автоматичного зрошення.

Багатьох власників приватних територій хвилює питання про водопостачання культур і декоративних насаджень. Ручна процедура важка й одноманітна, але можна істотно полегшити агрономічну працю, встановивши автоматичну систему поливу, яка позбавить сільського трудівника від безлічі проблем. Вона постачатиме необхідну кількість вологи, не вимагаючи при цьому постійного контролю, і жоден куточок ділянки не залишиться без її пильної уваги. Найкращі технологічні розробки водного забезпечення можна знайти на сайті, де представлені поливальні комплекси від провідних американських виробників.

Види зрошувального обладнання за способом автополиву

Організовуючи водопостачання для різних представників флори, слід враховувати безліч моментів:

  • наявність джерел водного ресурсу;
  • розміри територій, які потребують зрошення;
  • стан ґрунту і прилеглих водних жил;
  • висотні перепади і складності ландшафту.

Інженерне планування – це обов’язкова умова для створення системи, яка включає в себе контрольні пристрої, клапани, труби і дозатори. При цьому враховується тиск, під яким робота насоса буде оптимальною без ризиків холостого ходу.

Найпопулярніший спосіб автополиву – це дощові імітатори, які ідентичні природним зливовим явищам, але є системи краплинного типу, що доставляють воду локально, та комплекси прикореневої доставки вологи.

Особливості монтажу поливального комплексу Hunter

Комунікації, що несуть рідину, найчастіше розташовуються паралельно рядам висаджених рослин на певній відстані від грядок і газонів, але є варіанти з централізованим розподільником, коли джерело штучного дощу розташоване в середині. Дендроплан можна скласти самостійно, вказавши всі дерева, чагарники і культури, що знаходяться на ділянці, а монтаж краще довірити грамотним фахівцям. Інженери з гідравлічного обладнання точно розрахують:

  • робочий, максимальний і мінімальний тиск;
  • необхідна кількість форсунок-зрошувачів;
  • розміри та довжину трубопроводу.

Тільки з’ясувавши ці умови, фахівці приступлять до монтажних робіт. Власнику території доведеться зазнати деяких незручностей, пов’язаних із земельними та інсталяційними роботами, але зате потім можна тривалий час не турбуватися за озеленювальну зону.

Відомий блогер. Публікую статті в різних інтернет-виданнях з 2007 року. Пишу на різні актуальні та цікаві теми. Експерт у сфері ведення блогів, інформаційних та новинних сайтів.
Залишити відповідь
Добавити рейтинг

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *