Які чинники впливають на термін корекції перманентного макіяжу

перманентный макияж
mak

Красиві жінки притягують на себе погляди чоловіків і викликають заздрість у навколишніх жінок. Річ у тім, що багато дівчат вміють красиво себе подати. А допомагає їм завжди мати доглянутий вигляд перманентний макіяж, витратні матеріали та якісне обладнання. Сучасні красуні не користуються щодня тушшю, губною помадою і підводкою для очей. Татуаж має цілком доступну вартість і досить довго не потребує корекції. Усього одна процедура – і Ви маєте ідеальну зовнішність.

Що потрібно знати дівчатам про перманентний макіяж

Татуаж – це хірургічне втручання в організм. Адже візажист з метою поліпшити Ваші зовнішні дані вводить під шкіру пігмент за допомогою тоненьких голочок. Органи сприймають барвник як чужорідне тіло, і починають боротися з ним. Йде процес відторгнення, який залежить від таких аспектів:

  • віку;
  • обміну речовин;
  • догляду.

Вік

  • Молоденьким дівчатам, яким ще немає тридцяти, можна ходити з професійним мейк-апом від 1,5 до 2 років. Після закінчення цього періоду необхідно буде прийти на корекцію. У перші тижні після процедури татуаж має дуже яскравий вигляд. Згодом тони трохи бліднутимуть і втратять первісну насиченість і глибину кольору. Виправити ситуацію може тільки періодичне оновлення макіяжу. Якщо у Вас немає можливості робити корекцію частіше, то краще від самого початку не вибирати м’які відтінки, адже через деякий час теплі тони можуть потьмяніти та набудуть холодного некрасивого кольору.
  • Тим, кому вже за тридцять, можна сказати, пощастило: татуаж триматиметься близько п’яти років без необхідності його постійно оновлювати.
  • Для жінок бальзаківського віку перманентний макіяж – це просто порятунок. З ним можна виглядати років на п’ять молодше, і повертатися до природного вигляду, вам уже не захочеться.

Ба більше, з віком епідерміс стає тоншим, а шкіра сухішою. Регенерація протікає повільно, клітини оновлюються довго.

Обмін речовин

Фіксація пігменту також залежить від того, наскільки травматично пройшла процедура. Роторні машинки марки Giant Sun 8650 мають низький рівень вібрації та щадно впливають на губи, брови і повіки. Це обладнання сприяє швидкій реабілітації організму і забезпечує стабільність впровадження пігменту.

Велика роль відведена типу шкіри. Цей фактор вважається одним з основоположних при визначенні стійкості пігменту.

Власницям жирної шкіри через сильне саловиділення призначають більш ранній термін корекції, ніж людям з більш сухим шкірним покривом.

Догляд

На стійкість пігментів впливає також сонячне світло. Якщо Ви хочете, щоб татуаж надовго зберіг свій первісний вигляд, не забувайте про крем від засмаги або застосовуйте спрей. В іншому разі робота майстра буде недовго радувати клієнта.

В перші дні після процедури непогано застосовувати під час умивання трав’яні настоянки з евкаліпта, шавлії, ромашки.

Виходячи з перерахованих вище факторів, підсумуємо:

  • Час наступної корекції залежить від обміну речовин.
  • Молодим дівчатам і людям з активним способом життя оновлювати татуаж знадобиться вже через рік.

Сеанси перманентного макіяжу можуть бути чудовим подарунком. Якщо ви сумніваєтесь, що оригінальне подарувати подрузі на День народження, то прочитайте корисну та практичну статтю на нашому сайті.

Відомий блогер. Публікую статті в різних інтернет-виданнях з 2007 року. Пишу на різні актуальні та цікаві теми. Експерт у сфері ведення блогів, інформаційних та новинних сайтів.
Залишити відповідь
Добавити рейтинг

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *