Вища освіта в Польщі: ціни, особливості вступу

Учёба в Польше
Навчання в Польщі

Ціла низка причин спонукає абітурієнтів робити вибір на користь освіти за кордоном. Це не лише якість освіти, а й здобуття престижного європейського диплома, який відчиняє двері до найкращих роботодавців. Багато абітурієнтів обирають вступ до ВНЗ Польщі. Це цілком зрозуміло з огляду на ті перспективи, які дає європейський диплом. Якщо вас цікавить вища освіта в Польщі для іноземців, – відвідайте цей сайт: тут ви знайдете детальну інформацію про вступ, ціни, проживання та інші нюанси. Ви завжди можете звернутися на проєкт Moja Edukacja, якщо вам потрібна порада з приводу вибору університету, подання документів або інших питань, пов’язаних зі вступом. Абітурієнти в процесі вступу стикаються з безліччю питань, тому за консультацією найкраще звертатися до фахівців. Можливо через деякий час ви будете взнавати ціна на квартири в Польщі в доларах, щоб назавжди залишитись в цій чудові та перспективній країні.

Переваги навчання за кордоном

Давайте коротко зупинимося на основних перевагах:

  • високий рівень освіти в Польщі – ось, безумовно, найосновніша перевага; причому, ухил робиться не тільки на теорії, а й на практичній підготовці студентів;
  • отримання європейського диплома після закінчення університету: дає можливість влаштуватися на роботу в будь-якій із країн ЄС і за його межами, європейський диплом котирується і в нас у країні;
  • можливість стажуватися не тільки в найкращих компаніях країни, а й за кордоном: безумовно, це впливає на якість підготовки студентів і дає ще один плюсик у резюме випускника;
  • можливість обрати нову спеціальність, за якою ще не відкрито навчання в нашій країні: європейські університети йдуть у ногу з часом і готують фахівців різних напрямків.

На відміну від очної освіти, не настільки ефективною вважається заочна освіта. Це стосується і заочного навчання в Польщі. Хоча після закінчення такого освіти в Польщі випускник все одно отримує європейський диплом. Давайте подивимося, які нюанси можуть виникнути як під час вступу, так і в процесі навчання.

Нюанси навчання: вибір університету, ціни

Як обрати хороший університет? Орієнтуйтеся на рейтинг університетів Perspektywy, який складається щороку. На його підставі вам простіше буде визначитися, до якого з університетів вступити.

Якою мовою можна навчатися? Здебільшого, навчання відбувається польською мовою. Але є програми, які викладаються англійською. Навчання в Польщі англійською мовою – це подвійно престижно, адже після закінчення ВНЗ можна буде знайти роботу в будь-якій міжнародній компанії. Фахівці, які досконало володіють англійською мовою, дуже затребувані серед роботодавців. Тому чим більше мов знатиме випускник, тим більше можливостей буде знайти хорошу роботу.

Скільки коштуватиме навчання? Чи можна вчитися безкоштовно? Навчання коштуватиме близько 1,5-2 тис. євро в державних вишах країни, а в приватних університетах ціни будуть на порядок нижчими. Якщо вас цікавить безкоштовна магістратура в Польщі, то майте на увазі: навчатися безкоштовно можуть студенти з картою поляка, а також молоді люди, які виграли грант або стипендіальну програму.

Відомий блогер. Публікую статті в різних інтернет-виданнях з 2007 року. Пишу на різні актуальні та цікаві теми. Експерт у сфері ведення блогів, інформаційних та новинних сайтів.
Залишити відповідь
Добавити рейтинг

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *