Понеділок , 27 Травня 2024

Кутова мийка Тека – функціональна прикраса будь-якого інтер’єру

Кутова мийка Тека
Кутова мийка Тека

Компактні та привабливі мийки компанії Тека здатні стати прикрасою будь-якої кухні. Це розумне придбання для маленького приміщення, оскільки дозволяє грамотно заощадити простір. Кутова мийка Тека граніт допоможе максимально грамотно розпорядитися навіть найбільш незручною площею стільниці.

Характеристики продукції

Сучасна кутова мийка Тека володіє прекрасними експлуатаційними характеристиками, серед яких особливо виділяються:

  • висока стійкість до різких перепадів температур;
  • зносостійкість;
  • ударостійкість;
  • стійкість до хімічно активних речовин.

Існує великий модельний ряд таких виробів, що відрізняються між собою за формою, відтінком, габаритними розмірами, а ще матеріалом, з якого вони виготовлені. Сьогодні компанія Тека випускає мийки з різних марок нержавіючих сталей, а ще всіляких композитних матеріалів. Хорошими експлуатаційними характеристиками володіє матеріал Теграніт+, до складу якого входить гранітна крихта, синтетичне волокно акрил і різні барвники. Мийки з такого матеріалу примітні тим, що протягом тривалого часу зберігають первинний зовнішній вигляд і хороші експлуатаційні показники.

Переваги даного товару

Кутова мийка Тека відрізняється своєю функціональністю. Такі раковини мають ергономічний дизайн, а ще є дуже зручними і місткими. Завдяки наявності спеціального шорсткого покриття, виробленого з нержавіючої сталі, за такими виробами дуже просто доглядати. Вони практично не залишають на собі дрібних слідів бризок, завдяки чому мийка завжди має естетично привабливий вигляд.

Кухонні раковини, виконані з граніту, є ідеально гладкими, і за ними теж не потрібен спеціальний догляд. Вони виявляють високу стійкість до ультрафіолетового випромінювання, внаслідок чого зберігають свій первісний колір навіть після багатьох років експлуатації. Завдяки наявності спеціального покриття СleanProс, до складу якого входять частинки срібла, гранітні мийки додатково набувають антибактеріальних властивостей.

Купуючи таку продукцію, ви робите правильний вибір у бік якості, надійності та функціональності. Ваша кухня матиме привабливий вигляд, а вільного простору вистачить для маневрування приміщенням.

Відомий блогер. Публікую статті в різних інтернет-виданнях з 2007 року. Пишу на різні актуальні та цікаві теми. Експерт у сфері ведення блогів, інформаційних та новинних сайтів.
Залишити відповідь
Добавити рейтинг

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *