П’ятниця , 24 Травня 2024

Що подарувати хлопчикові 8 років на День народження

Подарунок хлопчикові 8 років
Подарунок хлопчикові 8 років

Хлопчики у восьмирічному віці справжні батарейки енерджайзерів, які рідко потребують підзарядки. Вони ні хвилини не сидять на місці, вважаючи за краще кататися на велосипеді та самокаті влітку, а взимку – на санках, ковзанах і лижах. Любов до рухливих ігор треба обов’язково врахувати, коли ви шукайте подарунок хлопчикові 8-9 років.

Але навіть дуже активним хлопчакам потрібні й інтелектуальні ігри. Адже хлопці вже зараз починають проявляти інтерес до всього нового і дуже допитливі, хоча, як правило, не люблять вчитися так захоплено, як дівчатка-ровесниці.

Подарунки хлопчикові 8 років на День народження – як вибрати те, що дійсно потрібно і не помилитися?

У багатьох дітей, незалежно від гендерних відмінностей, у віці восьми-дев’яти років уже з’являються особисті інтереси та хобі. Якщо раніше хлопчик щодня розповідав про свої нові бажання, пов’язані з новоствореним захопленням, то зараз хобі стають більш усвідомленими і постійними. Звісно, це зовсім не означає, що хлопчик не зможе “загорітися” чимось новим. Можливо, поштовхом для нового захоплення стане якийсь вдалий презент, куплений вами до дня народження. Тому ми постаралися максимально повно вивчити це питання і склали для вас списки вдалих покупок імениннику.

Подарунки хлопчикові 8 років – мета презенту

Для чого ви шукаєте подарунки і потім вручаєте їх? Щоб справити враження на батьків, якщо ви – близький родич або друг сім’ї? Або ви хочете догодити імениннику? Питання не таке вже пусте, як може здатися на перший погляд. Важливо! У дітей і дорослих – різні уявлення про цінність подарунків. Це обов’язково слід врахувати. І сказане зовсім не означає, що можна “відбутися” дешевим предметом тільки тому, що він популярний у хлопчаків восьмирічного віку.

Отже, мета вашого подарунка:

  • доставити радість і позитивні емоції;
  • принести максимальну користь;
  • послужити поштовхом до розвитку навичок.

Якщо ви підійдете до питання серйозно, ви догодите і дитині, і її батькам. Тільки не забудьте про головне правило підбору подарунків – вони повинні відповідати віку і бути якісними.

Здійснити мрію дитини – це чудово!

Якщо ви знаєте, про що мріє іменинник, приміряйте на себе роль доброго чарівника. Тоді свято запам’ятається дитині надовго. Можна запитати хлопчика, про що він мріє. Можливо, у цьому разі сюрпризу не вийде, але здійснення мрії – це ж круто!

Що подарувати синові?

Найкращі подарунки хлопчикам 8 років можуть бути вдало підібрані, незалежно від бюджету сім’ї. Існують як цілком пристойні й недорогі дитячі товари, так і презенти дорожчі.

Як показують опитування, сучасні діти найбільше цікавляться новою цифровою технікою. Тому рекомендуємо вам підібрати в подарунок синові який-небудь гаджет.

Який подарунок ви б не обрали, просіть у магазині сертифікат, що підтверджує його безпеку. Це правило діє щодо презентів для дітей різного віку і ним не можна нехтувати.

Подарунок хрещенику

Ви можете підібрати будь-який подарунок зі списку, який ми помістили в цьому матеріалі. але є важливе доповнення – солодкий подарунок. Обов’язково подаруйте цукерки та інші солодощі. І нехай це буде готовий святковий набір.

Не забудьте про солодощі для хрещеника. Набір зі смаколиків та іграшок.

смаколики для дитини фото

Презент від дядька чи тітки

Тітка і дядько мають подбати про безпеку племінника. Крутий бронежилет. Упевнені, йому знайдеться застосування.

дитячий бронежилет фото

Сюрприз від бабусі та дідуся

Бабусі й дідусі невиправні. Вони завжди прагнуть подарувати щось дуже потрібне і практичне. Пробачимо їм маленьку слабкість.

Модна футболка для хлопчика восьми років.

футболка для хлопчика

Ще бабуся з дідусем можуть подарувати: круту куртку, кросівки, сонцезахисні окуляри.

Що не слід дарувати дітям на 8-річчя

Правила вибору “правильних” подарунків на будь-яке торжество:

  • доречність;
  • відповідність віковій групі;
  • гендерність, якщо презент не універсальний, наприклад, конструктор або розвивальна настільна гра.

Не можна дарувати відверто дешеві й непотрібні предмети, одяг “на виріст”, домашніх тварин (якщо це питання не було обговорено заздалегідь і не було враховано всі “за” і “проти”), а також дитячі товари, необхідності в яких у дитини немає.

Зверніть увагу! Не можна дарувати те, що у вас завалялося вдома і ви не знаєте, куди це прилаштувати. Такі подарунки одразу викликають подив і образу, враження про вас складеться негативне. Якщо ви шукайте подарунки для хлопчика 8 років, який є вашим сином, обговоріть із дитиною це питання. Цілком припустимо вибрати презент разом, ніж дарувати те, що не викличе в іменинника інтересу.

Відомий блогер. Публікую статті в різних інтернет-виданнях з 2007 року. Пишу на різні актуальні та цікаві теми. Експерт у сфері ведення блогів, інформаційних та новинних сайтів.
Залишити відповідь
Добавити рейтинг

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *