Понеділок , 27 Травня 2024

Edeldorf – елітний житловий комплекс в центрі Києва

edeldorf
edeldorf

Сучасні новобудови, розташовані в центрі Києва, безумовно, здатні стати найкращим варіантом для придбання житла, особливо, коли йдеться про такий елітний район, як “Царське Село”. Якість житлових умов, пропонованих забудовником ЖК Edeldorf у Києві, не викликає сумнівів, а чудово розвинена інфраструктура істотно полегшує життя тих, хто обирає престиж і спокійне проведення часу. Будинок для таких людей асоціюється з відпочинком, і приголомшливі місцеві краєвиди цьому тільки сприяють.

Житловий комплекс Edeldorf – це той самий випадок, коли унікальна природа успішно поєднується з неперевершеною якістю будівель і чудовим сервісом. Здавалося б, дуже складно поєднувати все це з шаленим ритмом, у якому живе кожна друга сучасна людина, але забудовнику в даному випадку це вдалося на всі 100%.

Переваги ЖК Edeldorf

На особливу увагу заслуговує унікальна архітектура житлового комплексу Edeldorf в “Царському Селі”, в якій фахівцям вдалося поєднати високотехнологічні підходи, впроваджені, починаючи з етапу проєктування і закінчуючи безпосередньо зведенням будівель. У результаті вдалося отримати симбіоз комфорту та функціональності, сконцентрованих у двох сучасних висотках, розташованих на стилобаті, що складається з двох поверхів, у рамках якого вдалося розмістити все, що потрібно для повноцінного життя: автомобільний паркінг, фітнес-центр, ресторан, супермаркет і численні офісні приміщення.

Ще один елемент – спеціальна лаунж-зона, якою зможуть користуватися винятково жителі комплексу, до їхніх послуг пропонуються сучасні майданчики для дітей, місця для відпочинку та обладнані доріжки для піших прогулянок. Причому, побоюватися за те, що маленьким жителям ЖК Edeldorf загрожуватиме небезпека на висоті, точно не варто, тому що весь периметр спеціалізованої площі обнесено прозорими екранами, які надійно захищають не тільки від можливих падінь, а й від шуму ззовні.

Особливо пощастило жителям верхніх поверхів, де квартири складаються з двох рівнів і передбачають можливість використання справжніх камінів.

В лобі ЖК Edeldorf можна чудово провести не тільки час, відведений для відпочинку, а й ділову зустріч, адже, незважаючи на те, що простір тут єдиний, він розділений на кілька зон таким чином, щоб забезпечити максимальний комфорт.

Щоб придбати квартиру в ЖК необхідно зробити п’ять простих дій:

  • визначитися з бюджетом;
  • зателефонувати менеджеру з продажу;
  • вибрати відповідну площу;
  • внести необхідну суму грошей;
  • отримати ключі від квартири.
Відомий блогер. Публікую статті в різних інтернет-виданнях з 2007 року. Пишу на різні актуальні та цікаві теми. Експерт у сфері ведення блогів, інформаційних та новинних сайтів.
Залишити відповідь
Добавити рейтинг

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *