П’ятниця , 8 Грудня 2023

Вартість бухгалтерських послуг в Києві

Ведення бухобліку у Києві здійснюють штатні бухгалтери, або фахівці сторонньої організації, до послуг якої вдаються багато підприємців нині. Ведення бух. обліку в Києві за допомогою аутсорсингових компаній набуло значних масштабів не тільки в Україні, а й у багатьох європейських країнах. Замовники, бізнесмени середньої та великої ланки, вважають за краще віддавати бухгалтерію в руки бухгалтерських і юридичних компаній з багатьох причин. Насамперед, це безсумнівна якість послуг, що надаються. По-друге, це економія на штатних бухгалтерах фірми або компанії.

Послуги від фахівців аутсорсингової компанії

Бухгалтерські послуги Київ здійснюють низку операцій;

 • супровід господарських операцій;
 • фіксація операцій в 1 С;
 • бухгалтерський супровід Київ включає податковий та управлінський супровід роботи фірми замовника;
 • ведення бухгалтерської документації (первинної);
 • складання, підготовка, здача звітності до податкової;
 • представлення замовника в наглядових органах;
 • ведення кадрового діловодства;
 • нарахування заробітної плати.

Бухгалтерські послуги у Києві передбачають дві форми співпраці. Це повний аналіз діяльності підприємства, або робота за певною ділянкою, вказаною замовником. Якщо замовника цікавить вартість бухгалтерських послуг у Києві, необхідно вказати замовнику на той обсяг робіт, який передбачається виконати.

Фактори, що впливають на вартість послуг

Бухгалтерський супровід Київ за вартістю залежить від певних факторів:

 • форма оподаткування;
 • вид діяльності підприємства;
 • кількість господарських підприємств;
 • кількість штатних співробітників;
 • організаційна форма підприємства тощо.

Для повного розуміння вартості ведення бухобліку в Києві, необхідно провести повний аналіз діяльності фірми замовника. Тільки після цього компанія – виконавець готова визначитися з ціною майбутньої співпраці. Зазвичай в арсеналі сторонніх компаній є певні тарифи, які пропонуються клієнтам, виходячи з параметрів майбутньої організації. У разі якщо сторони (замовник – виконавець) домовляться між собою щодо вартості майбутньої співпраці, укладається договір на надання послуг, у якому прописується щомісячна вартість.

Таким чином, бухгалтерські фірми у Києві, які працюють віддалено на здійснення бухгалтерських послуг, пропонують різні ціни супроводу замовника. Ціна залежить від обраного тарифу, але значно менша за ставку штатного головного бухгалтера, адже заробітна плата висококваліфікованого бухгалтера на сьогоднішній день стартує від 20 000 грн. у Києві. Тому багато хто вдається до послуг віддаленої бухгалтерії, адже в такому разі можливо значно заощадити. Якщо виконавцям стає зрозуміло, що передбачається досить об’ємне коло робіт, ціна підвищується. Але всі ці нюанси можна відрегулювати між сторонами: цілком можливо, сторонні організації у вигляді бонусу постійним клієнтам зможуть запропонувати зниження вартості.

Автор: Василь Боровий
Відомий блогер. Публікую статті в різних інтернет-виданнях з 2007 року. Пишу на різні актуальні та цікаві теми. Експерт у сфері ведення блогів, інформаційних та новинних сайтів.
Рекомендуємо читати
быстро оформить кредит
Як швидко оформити кредит у Львові без відмови

Кожну людину життя може зробити заручником тимчасової фінансової ситуації, рішення якої близькі та знайомі люди …

Залишити відповідь
Добавити рейтинг

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *