П’ятниця , 24 Травня 2024

Послуги адвокатів зі спадщини

Адвокат зі спадщини
Адвокат зі спадщини

Адвокатські послуги оформлення спадщини будуть потрібні всім, хто бажає відсторонитися від неприємної та рутинної роботи з оформлення документів. Після смерті близької людини тривалий час складно відновити душевну рівновагу. Якщо ж при цьому доводиться стикатися з великою кількістю різноманітних державних і приватних структур, то бажання довести справу до кінця пропадає остаточно.

В чому плюс звернення до адвоката?

Перевага використання послуг адвокатів в оформленні спадкових прав незаперечна. Адвокат має можливість за згодою клієнта оформити більшість необхідних документів. У деяких випадках послуги адвокатів зі спадщини можуть повністю замінити особисту присутність, крім спілкування з державними реєстраторами та нотаріусами на завершальному етапі.

Юридичні фірми
KPMG Law Ukraine
KPMG Law Ukraine
380 44 490 5507

Які послуги з оформлення спадщини посильні адвокату

Підписуючи договір про надання адвокатських послуг на отримання спадщини, клієнт отримує можливість оформити більшість необхідних документів у максимально стислий строк. Приблизний перелік послуг, що надаються адвокатами в цьому випадку, складається з найпопулярніших у спадковому праві:

  • встановлення права на спадщину і відкриття такого права на ім’я клієнта;
  • формування повного пакету на спадщину;
  • оформлення спадщини на нерухоме та рухоме майно, зокрема квартиру, будинок, земельну ділянку;
  • оформлення спадкування частини у спільній сумісній власності;
  • оформлення права на отримання банківського вкладу та інших фінансових активів, включно з акціями та частинами в статутному фонді, страхових виплат.

Особливим випадком отримання спадщини є її легалізація через заповіт. В цьому випадку адвокат може відстояти право громадян, яким належить обов’язкова частина успадкованого майна. Є відмінності в отриманні спадщини подружжям, спадщини за заповітом з умовою або з сервітутними обмеженнями.

Детальніше про те, як працюють приватні адвокати, і які послуги вони можуть надати, можна прочитати за посиланням https://inheritance.com.ua. Тут же можна прочитати про те, як зробити перший крок до того, щоб правильно оформити спадщину. Треба пам’ятати, що в телефонному режимі, консультант вам дасть інформацію, що вам необхідно робити в ситуації, що склалася. Але найкраще звернутися до юриста очно. Провести запис, ви можете зручним для вас способом.

Відомий блогер. Публікую статті в різних інтернет-виданнях з 2007 року. Пишу на різні актуальні та цікаві теми. Експерт у сфері ведення блогів, інформаційних та новинних сайтів.
Залишити відповідь
Добавити рейтинг

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *