П’ятниця , 14 Червня 2024

Ідеї для новорічних свят 2024: види корпоративів у Харкові

Ідеї для Нового року
Ідеї для Нового року

Сьогодні вже не приваблює стандартне корпоративне застілля з тостами на честь розвитку фірми, кілька буденних конкурсів, що чергуються з піснями і танцями. Хочеться чогось незвичайного. Тільки так захід запам’ятається, подарує позитивні емоції.

Цікаві ідеї для новорічних свят 2024 зараз представлені в широкому розмаїтті. Компанія Pro100 Event не вітає буденність. З її допомогою колектив розкриє всі приховані можливості. Свято вийде веселим, унікальним і неповторним.

Стилістика новорічного корпоративу

Програма, присвячена здоровому способу життя. Фірми, які тільки починають свій розвиток, часто мотивують співробітників до ЗСЖ. Співробітники повинні вживати здорові продукти, стати активною спортивною людиною. Таким чином, є можливість влаштувати корпоратив у Харкові в стилі Олімпіади. Тут будуть присутні змагання, настільні ігри, смузі та фреш-бар. Крім цього, можна влаштувати змагання з приготування солодощів.

Святкування Нового року на природі. Якщо міська метушня й офіс набридли, є можливість орендувати будиночок у лісі на базі відпочинку. У програму можуть увійти шашлики на багатті, а точніше майстер-класи з його приготування. Якщо пощастить і до Нового року випаде сніг, то можна буде взяти санки і влаштувати гонки, бої сніжками, катання на сноуборді.

Новорічна вистава, поставлена співробітниками фірми. Це чудова ідея для корпоративного свята. Можна спробувати запросити професійного актора або зробити постановку своїми силами. Таким чином, кожен співробітник зможе показати все, на що він здатний, продемонструвати приховані таланти.

Новий рік у вигляді церемоніального нагородження. Усі співробітники, яких назвуть найкращими, отримають нагородження у вигляді грамот, премій і бонусів. Таким чином, можна перетворити нудний офіціоз на яскраву пам’ятну програму, як у Голлівуді. Тут будуть доречні червона доріжка, вечірні костюми та сукні, папараці. Вечірка буде не гіршою за номінацію “Оскар”. У приміщенні варто встановити відповідну фотозону, поруч фуршет і жива музика.

Новий рік в стилі улюбленого кіно. Ця тематика залишається актуальною протягом довгих років. Досить визначитися з популярним кінофільмом цього року і зайнятися організацією свята в цьому стилі. Потрібно буде знайти костюми, схожі локації, програми та фотозону.

Які бувають види корпоративів на Новий рік

Є можливість будувати свято в будь-якому напрямку, починаючи від інтелектуального, спортивного, музичного і закінчуючи творчим. Організатори допоможуть створити на заході будь-який настрій, який забажає колектив. Для того щоб свято пройшло успішно, потрібно розбиратися в смаках співробітників. Дорослому колективу навряд чи вдасться добре розважитися на екстремальному заході, а молодь не отримає задоволення від дискотеки 70-х. Якщо ви не можете впоратися з цією справою самостійно, то варто звернутися до досвідчених фахівців.

Відомий блогер. Публікую статті в різних інтернет-виданнях з 2007 року. Пишу на різні актуальні та цікаві теми. Експерт у сфері ведення блогів, інформаційних та новинних сайтів.
Залишити відповідь
Добавити рейтинг

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *