Знижуємо ризик отримати травму за допомогою системи антиоледеніння

Системи сніготанення та антиобледеніння
Система сніготанення та антиобледеніння.

Системи сніготанення та антиобледеніння – зниження ризику отримати травму, і не тільки

Бурульки, звісно, дуже подобаються дітям. І справді – є в них щось загадкове, зачаровує. Вони схожі на льодяник, тому багато маленьких бешкетників люблять відламати замерзлу спокусницю, і подібно до солодощів відправити до рота. Однак у дорослих брили льоду, що звисають з карнизів будівель і жолобів водостічних систем, не викликають розчулення. Їх падіння може не тільки пошкодити автомобіль, що проїжджає повз, а й серйозно покалічити, і навіть вбити людину, що проходить знизу. Так само слизькі, замерзлі сходинки або доріжки навколо будинку, обмерзання відкритих майданчиків і парковок стають серйозною проблемою для безпеки людей.

На щастя, на здавалося б риторичне запитання: “Що робити?” існує цілком конкретна відповідь. Системи сніготанення допоможуть дієво вирішити проблему зі слизькими майданчиками, доріжками, сходинками, терасами. А системи антиобледеніння покрівлі та водостічних систем здатні запобігти утворенню криги та бурульок на дахах і схилах будинків. Давайте розберемося, як працюють, з яких елементів складаються такі системи, у чому їхні додаткові переваги, крім забезпечення безпеки людей.

Тільки про хороше – які ще плюси

Крім усунення загроз здоров’ю і навіть життю людини, використання систем приносить і інші переваги:

  1. Захищає покрівельні матеріали та подовжує термін їхньої служби. Вода тане, а не опиняється в мікропорах покрівлі. Розширившись під час замерзання вона здатна деформувати і зруйнувати матеріал.
  2. Територію навколо будинку і дах не потрібно прибирати від снігу і збивати бурульки. Вони залишаються доглянутими та чистими.
  3. Ефективна боротьба з льодом і снігом відбувається автоматично за витрат, порівнянних з утриманням системи теплої підлоги.

Які елементи входять до системи сніготанення та антиобледеніння Система складається з:

  • Гріючих кабелів кабель для зовнішнього застосування.
  • Керуючого модуля – терморегулятора.
  • Датчиків навколишнього середовища – температури та вологості.

Систему вирізняє нескладний принцип роботи – під дією електричного струму кабелі нагріваються, що викликає танення снігу та криги. У разі застосування для антиобледеніння покрівлі бурульки не утворюються, оскільки тала вода не встигає замерзнути. Використання двох датчиків – температури і вологості – дає змогу точніше визначати момент автоматичного ввімкнення і вимкнення системи.

Відомий блогер. Публікую статті в різних інтернет-виданнях з 2007 року. Пишу на різні актуальні та цікаві теми. Експерт у сфері ведення блогів, інформаційних та новинних сайтів.
Залишити відповідь
Добавити рейтинг

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *