Понеділок , 15 Липня 2024

Де купити матрац в Києві з доставкою та гарантією

Якийсь час назад ми дружиною помітили для себе неприємні відчуття під час ранкового підйому з ліжка, він став даватися нам все складніше. Встаючи з ліжка, з’являлося таке відчуття, ніби в спину вставили кіл, який заважав нормально вигнутися і рухатися.

Звичайно, через пару годин це відчуття проходило, але, врешті-решт, це нам набридло, і ми вирішили знайти причину даної проблеми. Так як не хотілося потім все життя лікувати спину. Читаючи в інтернеті повідомлення інших користувачів на різних форумах, які також стикалися з подібною проблемою, всі вирішували цю проблему поліпшенням спального місця шляхом придбання нового ортопедичного матраца.

В зв’язку з чим почалися пошуки магазину, в якому можна було б купити ортопедичний матрац високої якості і за доступною ціною. У процесі моніторингу різних інтернет ресурсів знайшли сайт інтернет магазину матраців в Києві, який привертав увагу своїми цінами на матраци (приблизно на 10-15% менше, ніж на інших майданчиках). Почали детально вивчати представлені на сайті моделі.

Асортимент на сайті виявився настільки великим, що я, як людина що раніше не стикався з товарами подібного типу, розгубився. Довелося звернутися за допомогою до онлайн консультанта. Після невеликих розпитувань і викладу наших побажань менеджер порадив вибирати з матраців, які мають середній рівень жорсткості, так як вибирати м’який або жорсткий матрац слід тільки після консультації з лікарем, тому що вони мають найбільше протипоказань і в разі якщо є проблеми з хребтом можуть ще більше погіршити їх.

Переглянувши цю категорію виробів на сайті, ми з дружиною вирішили купити матрас jump active. Вибір припав саме на нього, так як підкупила ціна в період акції та це один з найвідоміших вітчизняних виробників, якість якого перевірено часом і багатьма покупцями.

Оформив своє замовлення через корзину сайту і вибрав доставку до будинку, яка до того ж була абсолютно безкоштовною. Вже на наступний день матрац був у мене вдома. Особливо приємно було отримати матрац з офіційною гарантією від виробника, що підтвердило правильність нашого вибору.

Після доставки розпакували наш новий матрацик і поклали на ліжко. Яка ж у нас була радість, прокинувшись вранці, коли ми не виявили звичного дискомфортного відчуття. Швидше за все, у мене і не було ніяких проблем зі спиною, просто, як виявилося, спав на правильному матраці. Пройшов вже практично місяць з дня нашої покупки, і за цей час не було жодного дня, щоб ми пошкодували про свій вибір. Відмінний матрац і що радує ще більше, що купили його за дуже приємною ціною. Тому якщо ви хочете купити якісний ортопедичний матрац за низькою ціною в Києві рекомендую звернутися в інтернет магазин «Магдек».

Відомий блогер. Публікую статті в різних інтернет-виданнях з 2007 року. Пишу на різні актуальні та цікаві теми. Експерт у сфері ведення блогів, інформаційних та новинних сайтів.
Залишити відповідь
Добавити рейтинг

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *