Етапи поліпшення конструкції сучасних лежачих поліцейських

Лежачий полицейский
Лежачий полицейский

Лежачі поліцейські сьогодні розглядаються як спеціальні пристрої, що змушують власників транспортних засобів знижувати швидкість у певних місцях проїжджої частини. Тобто фактично такі дорожні конструкції здатні стабільно “заспокоювати” пересування на тих ділянках автомобільної магістралі, де високий ризик аварій за участю дітей та інших пішоходів. Купити ВДН бажають багато фірм, оскільки ці пристосування зарекомендували себе як дуже надійні та ефективні обмежувачі.

Назва подібної продукції була придумана в Англії. Саме там стали виготовляти перші лежачі поліцейські у вигляді височин і горбків невеликого розміру, що розміщуються безпосередньо на проїжджій частині. Що стосується першого відомого випадку застосування аналогічних пристроїв, то його зафіксовано в Сполучених Штатах, і ініціатором подібного заходу стали американські фермери, оскільки їх не влаштовувала регулярна загибель худоби під колесами автомобілів, що проїжджали повз.

В підсумку роздуми над тим, як саме можна убезпечити корів та інших тварин, привели до ідеї створення спеціальних перешкод на дорозі. Спочатку вони просто клали на дорогу невеликі колоди, що змушувало водіїв знижувати швидкість у таких місцях. Згодом у когось з’явилася ідея створювати на тій чи іншій ділянці траси маленькі височини з асфальтобетону. Ці конструкції повсюдно експлуатували в житлових зонах або поблизу пішохідних переходів.

Ключовий принцип функціонування лежачих поліцейських полягає в тому, що якщо подібні пристосування автомобіль долає на високій швидкості, це може призводити до несправного стану автомобільної підвіски. У підсумку водії змушені вживати превентивних заходів і пригальмовувати там, де є ризик завдати шкоди своєму транспорту. Насправді сучасні штучні дорожні нерівності і сьогодні чудово справляються з цією проблемою.

В окремих випадках спостерігається попит і на інші види обмежувальної продукції. Неспроста багато організацій вважають за краще замовляти таку послугу, як встановлення бетонних півсфер. Сьогодні подібні засоби захисту тротуарів і пішохідних доріжок знайшли дуже широке застосування. Зокрема, вони встановлюються на прибудинкових територіях, щоб заборонити паркування транспорту в недозволених місцях.

Відомий блогер. Публікую статті в різних інтернет-виданнях з 2007 року. Пишу на різні актуальні та цікаві теми. Експерт у сфері ведення блогів, інформаційних та новинних сайтів.
Залишити відповідь
Добавити рейтинг

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *