Понеділок , 27 Травня 2024

Як працює децентралізована система рекуперації?

Ентальпійний рекуператор фото
Ентальпійний рекуператор

Ефективна вентиляція у квартирі це запорука гарного самопочуття. Відкрите вікно мало в цьому допоможе. Треба визнати, що це вже минуле. Як в такому випадку забезпечити наповнення – чистим свіжим повітрям вашу домівку? Найбільш раціональним рішенням стане децентралізована система вентиляції з рекуперацією тепла.

Як працює система вентиляції з рекуперацією?

Децентралізована система вентиляції з рекуперацією працює по принципу централізованої. З тією відмінністю, що централізована здійснює провітрювання всього помешкання з однієї, основної точки. А децентралізована система створює циркуляцію повітря зі збереженням тепла локально, в окремому приміщенні.

Обладнання досить компактне, тому не займає багато місця і може бути встановлене в невеликих приміщеннях.

Рекуператор, це механічно припливно-витяжна система вентиляції. А завдяки рекуперації можна зберегти до 98% тепла та прохолоди в приміщенні. Завдяки спеціальній конструкції теплообмінника та приладу рекуператор повітря, забезпечує одночасний приплив і витяжку, причому без змішування повітряних потоків.
Промисловий рекуператор фото
Промисловий рекуператор

Переваги системи вентиляції з рекуперацією

Децентралізована система вентиляції з рекуперацією має ряд істотних переваг:

  • Постійний приплив свіжого повітря;
  • Якісна вентиляція, коли у помешкання надходить чисте повітря, додатково очищене за допомогою фільтрів від пилу, запахів, алергенів;
  • Створення всередині помешкання відмінного мікроклімату: комфортна температура і вологість повітря;
  • Зниження витрат на обігрів приміщення. Холодне повітря, яке входить всередину помешкання нагрівається рекуператором;
  • Шумоізоляція. При робочому рекуператору немає потреби відкривати вікна на провітрювання, тому зайвий шум з вулиці не проникає в помешкання.

Які особливості децентралізованої системи вентиляції з рекуперацією?

Децентралізована система вентиляції з рекуперацією відмінно показує себе при модернізації старих помешкань. Будинки з механічною системою вентиляції з рекуперацією мають такі самі показники енергоефективності, як і нові будівлі з сучасною вентиляцією.

Також, передбачені функції для комфортної експлуатації системи в холодну пору року. Вони запобігають обмерзання теплообмінника при температурі нижче +4°C для зручності використання рекуператора незалежно від сезону.

Головною особливістю даної технології є нескладний монтаж. Все що потрібно, це просвердлений у зовнішній стіні отвір та електричне живлення. А сам процес встановлення займає в середньому до двох годин, та абсолютно не пошкоджує уже наявний у приміщенні ремонт.

Обираючи рекуператор для своєї оселі, головне вибрати виробника, який має відмінну репутацію. Обираючи Prana, можете бути впевненим у високій якості як самого рекуператора, так і в якості робіт з встановлення пристрою.

Відомий блогер. Публікую статті в різних інтернет-виданнях з 2007 року. Пишу на різні актуальні та цікаві теми. Експерт у сфері ведення блогів, інформаційних та новинних сайтів.
Залишити відповідь
Добавити рейтинг

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *