П’ятниця , 24 Травня 2024

Застосування алкідних ЛФП для металевих поверхонь

Алкідні фарби
Алкідні фарби.

Популярна алкідна фарба для металу має широкий спектр застосування, і використовується під час внутрішніх і зовнішніх робіт. Це зумовлено її відносно низькою ціною, і високим ефектом після нанесення на поверхні. Привабливий зовнішній вигляд, зносостійкість, захист металевих деталей від корозії та іржі, все це свідчить про правильність вибору на користь алкідних фарб.

Під час виробництва цього виду продукції, багато брендів додають до складу фарби спеціальні компоненти, призначення яких протистояти руйнівній агресії зовнішнього середовища, надійний захист від корозії та іржі. Також до складу ЛФП можуть входити антисептики, що не дає можливості розвиватися у вологому приміщенні спорам грибка і цвілі. А це важливо для людського організму, оскільки цвіль і грибок викликають важкі, хронічні захворювання – астму, алергію, інші.

Основні переваги алкідних фарб

Фарби створені на основі алкідних смол, на вигляд являють собою густі суміші. В отриманий склад додається каніфоль і гліцерин.

Алкідні емалі мають безсумнівні переваги перед іншими лакофарбовими матеріалами, оскільки:

  • володіють високою щільністю;
  • мають хороші водонепроникні властивості;
  • витримують будь-які фізичні впливи;
  • не відшаровуються і не лущаться;
  • протистоять сонячному ультрафіолету;
  • не змінюють свій первісний колір.

Емалі алкідної групи мають різкий запах, тому виробники рекомендують використовувати їх у респіраторі.

При нанесенні на металеву поверхню, складнощів у користувача не виникає – фарба лягає рівномірними шарами і швидко висихає.

Де купити якісні емалі?

В інтернет-магазині “ЛакиКраски” представлений великий вибір емалей і фарб алкідної групи, з різними експлуатаційними параметрами і технічними характеристиками. Ціни, встановлені на товари популярних брендів, розраховані на покупців з різним достатком, і кожен відвідувач може вибрати для себе найоптимальніший варіант.

Якщо в процесі вибору виникають деякі складнощі, то завжди в режимі онлайн можна отримати професійну консультацію. Простий і зрозумілий інтерфейс дає змогу не тільки візуально розглянути представлені ЛФМ, а й ознайомитися зі складами та особливостями застосування.

Відомий блогер. Публікую статті в різних інтернет-виданнях з 2007 року. Пишу на різні актуальні та цікаві теми. Експерт у сфері ведення блогів, інформаційних та новинних сайтів.
Залишити відповідь
Добавити рейтинг

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *