Понеділок , 15 Липня 2024

Адвокати з податків в Києві

Адвокати з податків
Адвокати з податків

Нині податкові спори між підприємцями та органами податкової служби є найпоширенішими судовими спорами. Дуже часто суб’єкти бізнесу змушені звертатися саме до судів для захисту бізнес-інтересів від різного роду неправомірних дій з боку податківців.

Адвокати з податків в різних юридичних фірмах надають всі необхідні кваліфіковані послуги в галузі податкового права в оптимально вигідній для вас формі співпраці. Також, професійний адвокат за необхідності комплексно супроводжує планові та позапланові перевірки підприємств органами державної податкової служби.

Детальне вивчення всіх документів і подальші правильні юридичні рішення з приводу конкретних питань зробить Ваше спілкування з податковою службою максимально безпечним і юридично правильним. Як відомо, результати перевірок і рішення контролюючого органу не завжди можуть збігатися з очікуваннями підприємств, які перевіряються. У зв’язку з цим, при винесенні негативних результатів перевірок розробляються та подаються необхідні та відповідні скарги, позовні заяви, різного роду клопотання.

Які послуги пропонують адвокати з податків на ринку юр. послуг

 • попередній аналіз рішення про призначення податкової перевірки та рішення про притягнення до податкової відповідальності;
 • правильний юридичний збір документів/фактів та детальний аналіз доказів;
 • продуману підготовку можливих заперечень на пред’явлений акт податкового органу та оскарження акта в адміністративному або судовому порядку;
 • подання позовної заяви до суду;
 • подання заяви про забезпечувальні заходи, у разі потреби;
 • участь у засіданні суду першої, апеляційної та касаційної інстанцій;
 • складання юридичних скарг на рішення та ухвали в судовій справі;
 • оскарження рішень/ухвал судів в апеляційному та касаційному порядку.

Співпрацюючи з адвокатами ви отримуєте вигідні пропозиції та економію обігових коштів

 • заощадження обігових коштів за рахунок правильно спланованої роботи з податковою службою;
 • співпраця з податковим адвокатом здійснюється без будь-яких фахівців посередників;
 • професійні консультації адвоката у податкових справах протягом усього супровідного процесу юридичного захисту;
 • заощаджуєте власні моральні та фізичні сили (збір і підготовку документації, зустріч із податковою, судові спори та інші, за необхідності, дії беруть на себе наші співробітники).

На практиці різного роду податкові спори завжди належать до найбільш трудомістких і складних процесів. Така тенденція існує з двох причин:

По-перше, посилюється роль адміністративного тиску з метою максимального наповнення бюджету, по-друге, наявність певних складнощів і розбіжностей у Податковому Кодексі.

По-друге, як і в будь-яких спірних справах, вирішення питань у галузі податкових спорів насамперед залежить від кваліфікації фахівців. Якщо податковий адвокат грамотно вибудовує юридичну лінію захисту, залучаючи за необхідності також і інших фахівців: аудиторів, оцінювачів, то податкові спори будь-якого виду складності вирішуються максимально швидко й ефективно.

Податкові спори. Адвокат з податкових спорів

В судових спорах з податковою службою, для досягнення успішного результату, необхідно залучати досвідчених і професійних радників адвокатів. Під час вибору юридичних радників рекомендується звертати увагу на наявність у цих фахівців необхідних професійних навичок у галузі спорів з податковою службою. Досвідчений адвокат з податкових спорів зможе об’єктивно оцінити ситуацію і надати первинну консультацію у справі, вибудувати найбільш оптимальну схему боротьби з податківцями. Далі, за узгодженістю з клієнтом, юридичний радник готує необхідні документи для судового розгляду, подає до суду і комплексно веде справу до отримання відповідного позитивного судового рішення.

Юридичні фірми
KPMG Law Ukraine
KPMG Law Ukraine
380 44 490 5507

Пріоритетною метою роботи юристів у цьому напрямі є якісний юридичний захист бізнесу та забезпечення комплексного судового захисту у разі виникнення будь-яких податкових спорів.

В разі виникнення податкового спору адвокат повинен зробити такі дії:

 1. проаналізувати надані документи, підготує необхідну доказову базу;
 2. проконсультувати по суті вашого питання, оцінить імовірність позитивного вирішення конфлікту, дасть низку порад щодо дій, які необхідно зробити насамперед;
 3. скласти необхідні документи: позовні заяви, скарги до податкового органу вищого рівня або до суду;
 4. здійснити комплексний захист у податкових спорах з урахуванням інтересів клієнта в суді на всіх стадіях процесу (участь у суді першої інстанції, апеляції, касації);
 5. у разі необхідності, адвокат з податкових спорів надає інтереси клієнта в органах державної податкової служби під час вирішення спору адміністративним шляхом.

Юрист з податків

В більшості випадків з питань застосування податкового законодавства українські компанії завжди звертаються до штатних/позаштатних бухгалтерів, аудиторів. І тільки тоді, коли виникають різного роду проблеми у взаємовідносинах з податковою службою, – звертаються за допомогою до юридичних радників, професійних податкових юристів. В даному випадку, завжди рекомендується користуватися правовою підтримкою податкового юриста ще на етапі планування бізнес-діяльності компанії, а також під час процедури побудови фінансових взаємовідносин з клієнтами та партнерами/контрагентами. Користування цими юридичними послугами дасть змогу мінімізувати податкові ризики, а також заощадить час і гроші в разі виникнення спорів з податковими органами.

Звернувшись до юриста з податків, підприємці можуть отримати такі послуги:

 • Консультації щодо змін у податковому законодавстві; податковий юридичний аудит підприємства;
 • Оптимізація оподаткування компанії, з урахуванням дотримання чинного законодавства;
 • Представлення інтересів юридичних осіб (фізичних осіб – підприємців) під час податкових планових та позапланових перевірок з боку контролюючих органів;
 • Вирішення податкових спорів в адміністративному та судовому порядку;
 • Захист в кримінальних справах, порушених за фактом податкових злочинів, наприклад, ухилення від сплати податків.

Тісна і постійна співпраця з юристом з податків зробить бізнес відкритішим, позбавить від можливих довгих сперечань з перевіряючими органами і допоможе мінімізувати будь-які податкові ризики при веденні підприємницької діяльності.

Юридичні послуги з податкових спорів

Податкові спори – це одне з найважчих питань в юридичній практиці. Будь-яке підприємство, фірма, будь-яка середньо статична людина може зіткнутися з питаннями оподаткування та оформлення відповідної документації, в яких можуть існувати податкові спори.

В Податковому кодексі на практиці дуже складно самостійно розібратися. Зазвичай потрібне звернення до фахівців. Своєчасне звернення за консультаціями до досвідчених адвокатів і професійних юристів допоможе не допустити грубих помилок і уникнути появи податкових спорів.

Допомога юриста у вирішенні спорів з податковою:

 • Визнання незаконними дій податкових інспекцій щодо проведення різних перевірок суб’єктів господарювання в законному судовому порядку;
 • Представлення інтересів нашого клієнта в податковій міліції та податковій інспекції;
 • Представництво інтересів клієнта під час проведення планових перевірок податковими органами та спеціальні супутні консультації;
 • Захист прав підприємців в адміністративних судах Києва всіх інстанцій;
 • Консультація з питань формування успішної системи оподаткування для досягнення податкової безпеки підприємства.

Підготовка конкретних процесуальних документів (зокрема позовні заяви, відгуки на всі позовні заяви, касаційні скарги, інші процесуальні скарги на рішення судів).
Для того, щоб при веденні бізнесу мінімізувати всі можливі фінансові ризики і щоб надалі не виникали будь-які податкові спори, Ви можете зв’язатися з нашим адвокатом, який допоможе ефективно розібратися у вирішенні найскладнішого податкового спору. Звертайтеся з питань формування оптимальної схеми оподаткування для бізнесу з метою забезпечення гарантованої податкової безпеки.

Якщо у Вас податкові спори вже з’явилися, і Ви плануєте звернутися до суду з відповідною скаргою на скасування певного податкового рішення або рішення щодо податкового спору, то Вам терміново потрібна допомога юридичної компанії. Професійні податкові юристи швидко допоможуть Вам правильно скласти позовну заяву до суду та представлятимуть Ваші інтереси в судах з податкових спорів.

Відомий блогер. Публікую статті в різних інтернет-виданнях з 2007 року. Пишу на різні актуальні та цікаві теми. Експерт у сфері ведення блогів, інформаційних та новинних сайтів.
Залишити відповідь
Добавити рейтинг

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *