П’ятниця , 14 Червня 2024

Центр перевірки нерухомості

Центр перевірки нерухомості
0966803103
м. Київ, вул. Мірошниченко Євгенії 10/Б (Софії Перовської)

Інформація

Юридична компанія, яка спеціалізується на юридичній перевірці нерухомості. Оскільки все частіше на ринку купівлі-пропажу нерухомості трапляються ситуації, коли оборудки такого роду здійснюються за сумнівними схемами, юристи готові надати консультаційну правову допомогу щодо захисту інтересів. Вашій увазі пропонуємо кілька пакетів обслуговування: перевірка новобудови, аудит вторинного житла, термінова перевірка за один робочий день. У підсумку ви отримуєте документ з перевіреним об’єктом нерухомості, в якому будуть вказані всі можливі ризики і як їх усунути.

Average:(рейтинг: 5 з 5. Всього: 1)
4 коментарі
  1. Богдан

    Компания достойная внимания. Заказывали юридическую проверку недвижимости и остались очень довольны работой адвоката. Видно что работают люди с опытом.

  2. Поскольку в Киеве мало кого знаем, то решили подкрепиться юридической поддержкой перед покупкой квартиры. В интернете нашли несколько компаний, специализирующихся в этом направлении. Выбрали proverka.com.ua и остались очень довольны. Рекомендуем!

  3. Обращался в эту компанию за юридической консультацией по недвижимости. Объясняют хорошо, единственное что смутило это мало отчетов в письменном заключении проверки недвижимости.

  4. Одна із передових компаній яка досить ретельно виконує перевірки нерухомості у Києві. На сайті можна також замовити супровід, аудит комерційного об’єкту.

    (5/5)
Залишити відповідь
Добавити рейтинг

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *