Понеділок , 27 Травня 2024

Адвокатські послуги в Україні

Адвокатські послуги
Адвокати в Києві

Адвокатські послуги – це одна з найпопулярніших і найзатребуваніших послуг у сучасній Україні. Нове законодавство передбачає вирішувати судові справи не юристу, а саме адвокатам. Тільки адвокати Києва найближчим часом матимуть право безпосередньо перебувати в суді та брати участь у судових засіданнях.

Зверніть увагу, що адвокат відрізняється від юриста тим, що в нього більше повноважень для діяльності. Його професійне коло вирішення юридичних справ набагато ширше. Наприклад, юрист має право реєструвати компанії, перевіряти нерухомість, писати позов до суду тощо. Але він не має права захищати людину в суді. Можна сказати, що адвокат більш орієнтований на роботу з судовими державними органами.

Щоб оволодіти професією адвоката, юрист має пройти спеціальні тести та скласти відповідні іспити. Коли будуть успішно набрані необхідні бали, йому вручають адвокатське посвідчення. Сама процедура отримання посвідчення адвоката за останні роки досить сильно змінилася. Фахівці стверджують, що вона стала набагато складнішою.

Існують два основні етапи отримання статусу адвоката. Перший – складання усних і письмових іспитів. Другий – стажування у чинного адвоката зі стажем не менше п’яти років.

Юридичні фірми
KPMG Law Ukraine
KPMG Law Ukraine
380 44 490 5507

Основні принципи успішного адвоката

Для успішної діяльності слід чітко дотримуватися етики професійного правозахисника:

  • завжди тримати в конфіденційності інформацію щодо справ клієнта та його особистого життя;
  • підходити до вирішення питань і проблем індивідуально, застосовуючи відповідні норми в законодавстві;
  • приймати оплату за виконану роботу орієнтуючись на рівень складності та власну кваліфікацію;
  • обрати кілька напрямків у юридичній галузі та спеціалізуватися в обраній діяльності;
  • періодично друкувати власні праці з права в засобах масової інформації;
  • брати участь в форумах і спілкуватися зі своїми колегами.

Власне, перелічені вище правила спонукають людину до наполегливої праці. Таким чином адвокат набуває високого рівня підготовки та соціальної активності.

Деякі важливі правила безпеки

На відміну від юристів, адвокат у кримінальних справах Київ має справи, які можуть загрожувати його життю. Це особливо стосується всяких судових кримінальних розборок. Буває, що інша сторона судового процесу всіма силами намагається домогтися поставленої мети. Люди можуть застосовувати погрози в психологічному і фізичному сенсі. До цих моментів слід підходити серйозно і навіть у найменших проявах погроз доповідати в державні органи поліції. Такі дії зупинять агресію зловмисників. А правозахисник можливо такими легкими діями збереже власне здоров’я та душевні сили.

Відомий блогер. Публікую статті в різних інтернет-виданнях з 2007 року. Пишу на різні актуальні та цікаві теми. Експерт у сфері ведення блогів, інформаційних та новинних сайтів.
Залишити відповідь
Добавити рейтинг

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *