П’ятниця , 14 Червня 2024

Реєстрація компаній в Англії

Реєстрація компанії в Англії
Реєстрація компанії в Англії

Реєстрація компанії в Англії надає власникам бізнесу можливість розпочати комерційну діяльність на території ЄС або безпосередньо всередині країни. Також, дуже часто англійські компанії використовують для ефективної міжнародної реструктуризації бізнесу, для виходу з IPO на Лондонську фондову біржу, для доступу до безмитної торгівлі на ринку ЄС, отримання вигідних і дешевих кредитів в англійських банках тощо.

Юридичні фірми
KPMG Law Ukraine
KPMG Law Ukraine
380 44 490 5507

Крім того, за допомогою компаній, зареєстрованих у Великій Британії, можна створювати дієві юридичні схеми захисту бізнесу та активів в інших країнах (за місцезнаходженням цих активів), а також забезпечувати надійну конфіденційність їхніх власників.

Найпоширенішими варіантами реєстрації компаній на території Англії є створення юридичних осіб у вигляді товариств з обмеженою відповідальністю (LTD) і партнерств з обмеженою відповідальністю (LLP).

Товариства з обмеженою відповідальністю можуть реєструватися одним і більше засновниками (фізичними або юридичними особами). Засновниками Ltd можуть бути резиденти країни реєстрації або нерезиденти. У разі створення англійського Ltd засновником-засновником громадянином України, – в обов’язковому порядку, згідно зі встановленими вимогами Національного банку України, попередньо необхідно отримати дозвіл/ліцензію на іноземну інвестицію.

Партнерства з обмеженою відповідальністю створюються у складі мінімум 2х партнерів / засновників. При цьому партнерами компанії можуть бути як юридичні, так і фізичні особи. Специфікою партнерства є те, що воно з одного боку є юридичною особою, зареєстрованою за законодавством Великої Британії, але з іншого боку, податки за діяльністю партнерства сплачуються за місцем знаходження/реєстрації партнерів.

Документи від імені партнерства підписує один із партнерів (на підставі ухваленого партнерами спільного рішення), або довірена особа (на підставі відповідної довіреності, виданої партнерами).

В структурі партнерства немає необхідності формувати статутний капітал, на відміну від англійського Ltd.

Фінансові витрати на реєстрацію або купівлю готової компанії в Англії становлять від 1 100 Євро (залежно від структури компанії).

Для реєстрації компанії в Англії нам необхідно надати в першу чергу детальну інформацію щодо мети створення фірми. Після цього наші фахівці зможуть підготувати детальні юридичні рекомендації щодо оптимальної структури та форми ведення бізнесу на території Великої Британії.

Перелік необхідних документів / інформації для реєстрації компанії в Англії:

  • інформація про назву компанії, види діяльності;
  • інформація про розмір статутного капіталу та співвідношення часток учасників;
  • документи на акціонерів / партнерів компанії.
  • Фінансова звітність.

Всі англійські компанії зобов’язані наприкінці звітного періоду подавати підготовлену фінансову звітність. Попередньо, перед поданням фінансової звітності, залучаються англійські аудитори для здійснення детального аудиту діяльності компанії за відповідний період. Оподаткування англійських компаній.

Основними податками в Англії є: корпоративний податок (від 21%), податок у джерела, а також низка непрямих податків: податок з обороту, митні збори та акцизи, соціальне страхування. ПДВ становить 17,5%, але за низкою товарів ставка податку може становити 5%. Податок у джерела з нерезидентів на дивіденди не сплачують, але включають до бази прибуткового податку з окремими ставками.

Відомий блогер. Публікую статті в різних інтернет-виданнях з 2007 року. Пишу на різні актуальні та цікаві теми. Експерт у сфері ведення блогів, інформаційних та новинних сайтів.
Залишити відповідь
Добавити рейтинг

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *