На які параметри варто звернути увагу під час вибору кухонної мийки

Кухонная мойка фото
Кухонная мойка фото

Людина на кухні перебуває щодня. Саме тому варто замислитися про те, наскільки правильно вона використовує кухонне обладнання і як можна підвищити рівень комфорту. Від зручності постійного користування кухонною мийкою залежить ефективність приготування їжі та настрій. Порівняно недавно такі вироби робили, як правило, емальованими. Нержавіюча сталь використовувалася виключно для виробничої сфери. Сучасне розмаїття використовуваних матеріалів вражає уяву. Якісна і добре себе зарекомендувала мийка Franke може бути виконана з таких матеріалів:

  • штучний камінь. Сюди відносять фраграніт і тектонайт. За зовнішнім виглядом неможливо відрізнити від справжнього каменю. Фраграніт – це термостійкий, зносостійкий і дуже міцний композит із невеликих фракцій граніту й акрилової смоли. Тектонайт – матеріал на основі кварцу і поліестерів. Мийка виготовляється з використанням форми під тиском. Є можливість отримати будь-яку складну форму виробу. Широкого поширення набула кругла мийка Franke. Усі керамічні мийки стійкі до тріщин і подряпин. Вони важать мало, тому зручні під час монтажу;
  • нержавіюча сталь. Це найпоширеніший варіант для цієї продукції. Матеріал відрізняється екологічністю і стійкістю до корозії. Можна сміливо ставити в неї розпечену сковорідку, що не вийде зробити без наслідків у керамічних моделях. Вплив окропу і пари для них теж безпечний. Через недостатню товщину стінок вони можуть згинатися під вагою і більш “гучні” порівняно з іншими матеріалами.

Форми виробу та параметри вибору

Мийки бувають круглі та овальні, квадратні та прямокутні. Модель із прямими кутами є традиційною. Вона ідеально підійде для класичного дизайну кухні. Кругла мийка Franke має компактний вигляд, але при цьому вона досить містка для великого обсягу посуду. Відсутність гострих кутів робить модель більш зручною для чищення. Кутові варіанти економлять місце, особливо це ефективно для маленьких кімнат, в яких потрібно продумувати все до дрібниць і економити вільний простір.

Всі мийки можна розділити на 2 групи:

  • під стільницю і врівень зі стільницею. До країв стільниці висуваються особливі вимоги щодо міцності та вологостійкості. З’єднання між стільницею і мийкою має бути герметичним;
  • врізні (накладні). Монтаж здійснювати набагато простіше. Мийка частину функцій стільниці бере на себе і має бути зручною у використанні.

При виборі та купівлі візьміть до уваги надану нами інформацію.

Свідоме та правильне миття посуду може виявитися ключовим чинником у підтримці нашого здоров’я. Цей процес, аналогічно миттю рук, стає надзвичайно важливим для позбавлення організму від шкідливих мікроорганізмів. Після будь-якої процедури з обробки відходів чи контакту з побутовою хімією, належить приділити увагу правильному миттю рук. Це не лише допомагає уникнути можливих захворювань, але і сприяє загальному підтриманню здоров’я організму.

Відомий блогер. Публікую статті в різних інтернет-виданнях з 2007 року. Пишу на різні актуальні та цікаві теми. Експерт у сфері ведення блогів, інформаційних та новинних сайтів.
Залишити відповідь
Добавити рейтинг

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *