Понеділок , 15 Липня 2024

Гранітні мийки для кухні

Гранитная мойка для кухни
Гранитная мойка для кухни

Хороші господарі не тільки дбають про гарний зовнішній вигляд житла, а й про якість предметів, які знаходяться в ньому. Ми завжди хочемо купити якісну річ, щоб вона служила довгі роки, за невеликі гроші. Особливої уваги потребують засоби і предмети нашого житла, якими ми користуємося щодня. Адже саме вони першочергово виходять з товарного вигляду і ламаються. Насамперед до цього списку потрапляє кухонна мийка. Ми щодня миємо посуд і по кілька разів набираємо воду для приготування їжі саме користуючись мийкою.

Більшість населення України розміщує на кухні стандартні мийки з нержавіючої сталі. Іноді зустрічаються мийки з міцного пластику. Такі вироби часто мають суттєві недоліки. Наприклад, сталь буває важко пофарбувати в потрібний колір або зробити складний візерунок. А пластикові пластини через перевантаження посудом дають тріщини і виходять з ладу.

Однак нещодавно на ринку нашої країни з’явилися мийки Fabiano гранітні, які належать до елітної сантехніки. Вони виготовляються зі штучного граніту Fabi-Q від компанії Fabiano і дотримуються всіх європейських стандартів якості.

В чому секрет унікальної технології, що дає змогу використовувати ці мийки довгі роки? Весь секрет полягає в матеріалі виготовлення. Він являє собою суміш із кварцу 80%, акрилової смоли та інших унікальних добавок, які не розкриває компанія-виробник, щоб уникнути конкуренції на світовому ринку.

В Києві відкрили інтернет-магазин fabiano.kiev.ua, який є офіційним представником продукції Fabiano в Україні. Тут ви можете придбати оригінальні товари без завищення ціни.

Крім кухонних мийок у каталозі продукції ви знайдете такі види товару:

  • витяжки для кухні;
  • холодильники;
  • посудомийки;
  • мікрохвильові печі та багато іншого.

Змішувач для мийки

При купівлі гранітної мийки не забудьте придбати спеціальний змішувач для подачі холодної та гарячої води. На допомогу прийдуть змішувачі Fabiano з нерж сталі. Вони гармонійно впишуться в дизайн вашої кухні або ванної. Ви можете підібрати колір, який вам подобається і підходить під відтінки стін або шпалер. У каталозі представлено на вибір вісім кольорів.

Можете бути спокійними за функціонування таких змішувачів. Вони надійні. Мають по два важелі управління. Підключення до фільтра води. Кут повороту виливу становить 360 градусів.

До речі, ця продукція дуже легко встановлюється. Ви самостійно можете встановити змішувач для мийки і насолоджуватися результатом.

Також рекомендуємо прочитати статтю як правильно мити руки, щоб шкідливі мікроби не потрапили в організм.

Відомий блогер. Публікую статті в різних інтернет-виданнях з 2007 року. Пишу на різні актуальні та цікаві теми. Експерт у сфері ведення блогів, інформаційних та новинних сайтів.
Залишити відповідь
Добавити рейтинг

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *