Карти Туреччини 2024

Фізична Карта Туреччини
Фізична Карта Туреччини з горами та річками.
Мапа Туреччини з визначними місцями
Мапа Туреччини з визначними місцями.
Аеропорти Туреччини на карті
Аеропорти Туреччини на карті.
Туреччина на карті світу
Туреччина на карті світу.
Туристична карта Туреччини
Туристична карта Туреччини.
Детальна карта автодоріг Туреччини
Детальна карта автодоріг Туреччини.

Основні відомості про Туреччину

Туреччина являє собою великий півострів, що об’єднує Європу та Азію. З трьох сторін її оточують Чорне, Середземне та Егейське моря. Стамбул, найбільше місто країни, розташоване на суші, що пролягає в протоці Босфор. Це місто частково простягається територією Європи і частково – територією Азії. За своєю площею Туреччина перевершує штат Техас.

Туреччина є одним із найбільш сейсмонебезпечних регіонів на планеті, за останні 70 років тут зафіксовано 13 землетрусів. Північно-Анатолійський розлом простягається на сотні кілометрів від Мармурового моря на заході країни до Східно-Анатолійського нагір’я. Цей розлом рухливий приблизно на 8 дюймів (20 сантиметрів) на рік.

Найвища гора в цій країні – гора Арарат, що має дві вершини: Великий Арарат, що досягає висоти 16 945 футів (5 165 метрів). Вона є священним місцем для багатьох людей, а згідно з переказами, саме тут Ной пришвартував свій ковчег після Великого потопу.

Який найкращий курорт і район для відпочинку в Туреччині?

Питання про найкращий курорт у Туреччині залежить від індивідуальних уподобань туриста. Однак, багато хто вважає, що Анталья з її кришталево чистими пляжами та історичними пам’ятками – одне з найкращих місць для відпочинку. Крім того, розкішні курорти в Бодрумі та Мармарисі також користуються популярністю. Кожен із цих регіонів має свій унікальний характер і пропонує різноманітні розваги.

Де в Туреччині пляжі з білим піском?

Аланія, розташована на узбережжі Середземного моря, відома своїми красивими пляжами з дрібним білим піском. Пляжі Клеопатри і Коньяалти – два відомі пляжі в цьому регіоні.

Регіон Белек, що також розташований на узбережжі Середземного моря, пропонує розкішні курорти з красивими білосніжними пляжами. Багато готелів тут мають власні приватні пляжі.

Олюденіз, у регіоні Фетхіє, славиться своїми гарними пляжами і лагуною Блу Лагун, де білий пісок створює вражаючий контраст із блакитною водою.

Пляжі Памуккале. Хоча Памуккале відомий своїми термальними джерелами і білими терасами, у цьому регіоні також є курорти з басейнами, наповненими мінеральною водою і білим піском.

Де розташовується найбільш мальовниче і чисте море в Туреччині?

Якщо наявність піщаного покриття не є вирішальним фактором, рекомендується вибрати регіон Кемер і його навколишні селища. Тут високо цінується присутність гальки, що забезпечує найвищий ступінь чистоти і прозорості води. Сім’ям з дітьми старше 5 років підійдуть будь-які пляжі Середземноморського узбережжя Туреччини, особливо виділяються піщані пляжі в районах Белека і Лари.

В якому місті Туреччини можна відпочити з мінімальними витратами?

Кемер вирізняється як найбільш бюджетне місто в Туреччині, пропонуючи своїм відвідувачам чудові природні краєвиди, різноманітні розваги та інфраструктуру, адаптовану для відпочивальників із найрізноманітнішими вподобаннями.

Відомий блогер. Публікую статті в різних інтернет-виданнях з 2007 року. Пишу на різні актуальні та цікаві теми. Експерт у сфері ведення блогів, інформаційних та новинних сайтів.
Залишити відповідь
Добавити рейтинг

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *