Понеділок , 15 Липня 2024

Умивальник з каменю: знайомимося з литим мармуром

Умивальник COPPER 500
Умивальник COPPER 500

Займаючись облаштуванням ванної кімнати, кожен прагне встановити функціональну та якісну сантехніку, яка також складе приємне враження від гармонійно оформленого та затишного інтер’єру.

Однією з незамінних складових його має стати умивальник з каменю, без якого повного комфорту не добитися. Не дивлячись на те, що сучасні виробники пропонують вироби з різних матеріалів, литий мармур бере верх над багатьма іншими. Це чудовий вибір за багатьма об’єктивними причинами.

Що за матеріал литий мармур

Литий мармур – це унікальний композитний матеріал, в його основі натуральний камінь (мармурова крихта), змішаний з високоякісними полімерами, гелькоутом, який надає матеріалу гладкість, візуальну вишуканість, стійкість до механічних впливів та ультрафіолету. Гелькоут може бути прозорим або змішуватися з кольоровими наповнювачами чи тонуванням. Це додає можливості виготовляти умивальники різних дизайнів, тому не важко підібрати варіант для будь-якого інтер’єру.

В перекладі з давньогрецького, «мармур» – це «білий, блискучий камінь». Його винайшли давно, а зараз, завдяки інноваційній технології, вдалося перетворити матеріал на привабливу, ефектну, стильну основу для виготовлення дуже красивої сантехніки. Виробам стало легше придавати оригінальні форми та елегантну блискучу поверхню.

умивальник фото

Якими перевагами наділені умивальники зі штучного каменю?

Умивальники, які виготовлені з литого мармуру, мають безліч переваг над виробами з інших матеріалів. Серед унікальних характеристик можна виділити:

  • відмінні властивості теплозбереження (вироби зберігають оптимальну температуру, приємні на дотик, підвищують комфорт використання);
  • довговічність (у матеріалу висока стійкість до механічних впливів та ультрафіолету, тому він прослужить дуже довго);
  • антибактеріальну поверхню (вироби з литого мармуру сучасні виробники покривають спеціальним гелем з антибактеріальними властивостями, завдяки чому на поверхні та в товщі стінок не розмножуються бактерії);
  • відмінну гігієнічність та практичність (за литим мармуром легко доглядати, він стійкий до забруднень та побутових фарбників, просто очищується);
  • екологічність і безпеку для здоров’я людини, навколишнього середовища;
  • доступна ціна (вироби зі штучного каменю в рази дешевше натурального, при цьому в багатьох властивостях перевершують його).

В цілому умивальники з литого мармуру демонструють високу естетичність та гармонійно вписуються в інтер’єр ванних кімнат.

Відомий блогер. Публікую статті в різних інтернет-виданнях з 2007 року. Пишу на різні актуальні та цікаві теми. Експерт у сфері ведення блогів, інформаційних та новинних сайтів.
Залишити відповідь
Добавити рейтинг

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *