Як позбуватися тріщин на штукатурці

как избавляться от трещин на штукатурке
tr sht

Далеко не завжди потинькована поверхня залишається в хорошому стані довгий час. Буває й так, що на нещодавно нанесеній штукатурці з’являються тріщини. Будь-які пошкодження можна усунути, якщо якісно організувати процес ремонту штукатурного шару. Але доведеться насамперед враховувати, який характер мають дефекти в конкретному випадку.

Як усунути вузькі щілини

Поява щілин невеликої ширини може свідчити про те, що будинок продовжує давати усадку. Якщо це так, то переходити до усунення тріщин найкраще тільки після її завершення. Самі роботи будуть відносно простими. Спочатку потрібно розширити вузьку щілину так, щоб загальна зачищена область мала ширину близько 5 см. Це потрібно з тією метою, щоб нова штукатурка краще закріпилася. Пошкоджені ділянки покриваються ґрунтом, а потім заново штукатуряться.

Як прибрати щілини, що виникли через вологу

Поява ділянок, на яких штукатурка обсипається або покривається бульбашками, свідчить про підвищену вологість у приміщенні. Вона призводить до того, що відбувається осипання штукатурки на ділянці, особливо схильній до впливу вологи. За наявності такої проблеми доведеться видаляти не тільки уражений матеріал, а ще й “суху” штукатурку, що стикається з ним.

Таким чином, очищена зона має бути набагато більшою, ніж спочатку уражена. Після очищення зіпсованої штукатурки поверхню добре просушують. Лише по завершенні таких робіт переходять до нанесення ґрунтовки і нової штукатурки.

Як упоратися з численними тріщинами

Буває й так, що штукатурка вкривається відразу великою кількістю тріщин. Коли на робочій поверхні утворюється дрібне або велике “павутиння” зі щілин, це свідчить або про використання неякісного розчину, або про нанесення занадто товстого шару штукатурної суміші. Доведеться виконати роботу заново, додатково використовуючи малярську сітку. Вона кріпиться на очищену робочу поверхню, а потім покривається новим штукатурним розчином. Замість закріплення малярської сітки можна використовувати й інший варіант підготовки основи – нанести невеликі насічки металевим інструментом.

Будь-яке пошкодження, що виникає на оштукатуреній поверхні, цілком можна усунути, якщо докласти достатньо сил. Тому при утворенні щілин або тріщин не варто відразу засмучуватися. Просто потрібно грамотно підійти до їх видалення.

Після виконання робіт з усунення тріщин, обов’язково виконайте правильне миття своїх рук. Адже ця робота часто передбачає використання хімічних добавок та підсилювачів.

Відомий блогер. Публікую статті в різних інтернет-виданнях з 2007 року. Пишу на різні актуальні та цікаві теми. Експерт у сфері ведення блогів, інформаційних та новинних сайтів.
Залишити відповідь
Добавити рейтинг

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *