П’ятниця , 14 Червня 2024

Як надійно повісити люстру на стелі з гіпсокартону

как повесить люстру
lustr

В кожному будинку або квартирі зазвичай висять люстри або інші світильники на стелі. Якщо стеля дерев’яна або бетонна, то питань не виникає. Однак, якщо стеля зроблена з гіпсокартону, то багато хто постає перед нерозв’язним завданням. Річ у тім, що листи гіпсокартону мають фіксовані розміри і кріпляться на спеціальний каркас з металевих профілів – з кроком, як правило, від 40 до 60 см.

Знайти їх нескладно. Можна взяти звичайний магніт і за його допомогою визначити, де під фарбою або шпалерами стелі проходить профіль. Але в 99% випадків напрямні профілю розташовані або не в самому центрі стелі, або не там, де хочеться повісити світильник. Не турбуйтеся, вам необов’язково кріпити підвіс до основного (найміцнішого) профілю. Досить вибрати поперечний. Але тільки не варто прямо в нього загвинчувати саморіз! Він легко вивернеться з часом, під вагою люстри.

Напевно кожен зможе знайти у себе в господарстві металеву смужку, довжиною близько 8-10 см. Чудово підійде і підвіс від стелі, якщо залишився після влаштування гіпсокартонного каркаса.

Візьміть будь-яку металеву смужку, зігніть її навпіл, а потім, з кожного боку відігніть під прямим кутом половинку – вийде щось на зразок галочки. Її і потрібно закріпити в потрібне місце на стелі, до будь-якого профілю, рівною стороною вгору, а крізь V-подібний виступ просунути звичайний гак для люстри, карабін або будь-яке металеве кільце. Головне, щоб вони витримали вагу світильника.

Насолоджуйтеся затишком, не боячись, що ваша люстра впаде!

Відомий блогер. Публікую статті в різних інтернет-виданнях з 2007 року. Пишу на різні актуальні та цікаві теми. Експерт у сфері ведення блогів, інформаційних та новинних сайтів.
Залишити відповідь
Добавити рейтинг

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *