Два способи швидко позбутися щілин у дерев’яній підлозі

избавиться от щелей в деревянном полу
pol s

Однією з найчастіших причин, через що люди проводять ремонт дерев’яної підлоги самостійно, – це, звичайно ж, щілини між дошками. Вони утворюються в результаті розсихання статевих дощок. Багато хто вважає, що в такій ситуації просто необхідно перестилати підлогу, але існує і простіший варіант, і навіть не один. Для цього знадобиться наступне: шпагат відповідної товщини, ацетон, обрізки лінолеуму, клей простий і столярний, дерев’яні планки і молоток.

Перший варіант

Добре промазаний столярним клеєм шпагат необхідно дуже щільно вбити в щілини між дошками. Потрібно обов’язково почекати добу, щоб він встиг просохнути. Після цього зі шматків масляного і безосновного лінолеуму, який потрібно попередньо розм’якшити ацетоном, потрібно зробити мастило, щоб ґрунтовно зашпаклювати всі щілини, що утворилися.

Варіант номер два

Нарізані дерев’яні планки, відповідні за товщиною до щілин, що утворилися, за розмірами, рясно промазати клеєм і вбити в щілини.

Якщо все було зроблено згідно із зазначеними вимогами, то самостійний ремонт дерев’яних підлог для будь-якої людини не буде здаватися катастрофою, а зможе стати навіть вельми цікавим заняттям. Не варто забувати про техніку безпеки.

Відомий блогер. Публікую статті в різних інтернет-виданнях з 2007 року. Пишу на різні актуальні та цікаві теми. Експерт у сфері ведення блогів, інформаційних та новинних сайтів.
Залишити відповідь
Добавити рейтинг

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *