Як вибрати надійну автосигналізацію

Вибрати автосигналізацію
Вибрати автосигналізацію

Крадіжка з автомобіля, пошкодження на парковці або викрадення далеко не приємна подія. Але убезпечити себе можна встановивши надійну автосигналізацію, яка буде повідомляти Вам все, що відбувається з автомобілем, а також не дасть злочинцям викрасти Вашого залізного друга! Як же вибрати надійну систему? Все досить просто!

Сьогодні автосигналізація – це не тільки комплекс, що запобігає викраденню автомобіля, а й зручна система, яка дасть змогу керувати багатьма функціями автомобіля на відстані. Ще в 90-их роках охоронна система містила в собі сирену, блок управління і кінцевики, цього вистачало підняти тривогу в разі відкриття дверей, багажника, капота або несподіваного удару по кузову. Час і технологічний прогрес змогли з нехитрої системи зробити не тільки надійний щит від викрадення, а й зручний дистанційний пульт керування авто. Які ж функції необхідні і корисні?

Будова автосигналізації

Головною функцією будь-якої охоронної автомобільної системи – це сигналізування власнику про несанкціоноване проникнення в машину шляхом відкриття дверей, багажника або під капотом. Для цього використовуються штатні або встановлені додатково кінцеві вимикачі. Принцип дії простий: під час відчинення дверцят, контакти замикаються, відбувається подача напруги на блок сигналізації, а далі на сирену.

Далі важливою деталлю, присутньою в будь-якій автосигналізації, є датчик удару, що встановлюється на кузові автомобіля. Принцип дії нескладний, у корпусі встановлено стрілку з магнітним грузиком у певному положенні. У разі удару по автомобілю стрілка відхиляється, змінюючи опір котушки, розміщеної над тягарцем, що подає сигнал для ввімкнення тривоги.

Так само, навіть у найбюджетнішій системі передбачено керування центральним замком. Під час постановки на охорону на один із двох проводів подається напруга на блок центрального замка, блокуючи всі двері автомобіля. Під час зняття з охорони напруга подається на другий дріт, розблокуючи двері.

Головним сполучним пристроєм між датчиками, вимикачами і сиреною є блок управління. У його завдання входить управління, обробка сигналів і ввімкнення тривоги за заздалегідь закладеною програмою.

Додаткові функції автосигналізації

как выбрать надежную автосигнализацию
Автосигналізація
Недорогі охоронні системи прості, мають нехитрий брелок і сповіщають про тривогу тільки за допомогою сирени. Набагато ефективніша автосигналізація з двостороннім зв’язком і брелоком з РК дисплеєм. Для чого це необхідно? Уявіть, що пізно вночі кішкам сподобався Ваш автомобіль і вони вирішили на ньому побігати або пострибати, весь час активуючи тривогу, заважаючи спати сусідам. Безсумнівно, зручніше, якщо про таку подію Вас інформуватиме брелок, не створюючи шуму у Вашому дворі.

Автозапуск – функція вельми зручна в зимову та літню пору року, вона дає змогу запустити двигун дистанційно для прогріву двигуна та салону або навпаки для охолодження салону влітку (якщо Ваше авто обладнане кондиціонером).

Встановлення GSM-GPS модуля до системи дасть змогу інформувати власника телефоном про стан охорони, місце положення автомобіля, а також можливість керувати охороною, не використовуючи брелока, практично на будь-якій відстані.

Вибір автосигналізації з автозапуском

В часи, коли кожна хвилина дорога, автозапуск справжній порятунок! Ви можете запустити двигун дистанційно з дому чи офісу, не витрачаючи 20-30 хвилин на порожнє сидіння в холодному салоні поки двигун досягає робочої температури оптимальної для початку руху.
На що слід звернути увагу:

Чи включає автосигналізація в себе функцію автозапуску. Якщо на Вашому авто вже стоїть охоронна система без цієї корисної функції, то найімовірніше, Вам потрібно буде тільки докупити модуль автозапуску і до встановити його, а не міняти всю систему в зборі.

Яким чином відбувається програмування на автоматичний пуск? Якщо Ваш залізний друг з АКПП, то Вам просто необхідно закрити всі двері та увімкнути охорону. Якщо у Вас механіка, то можливі кілька варіантів, наприклад, необхідно поставити машину на стоянкове гальмо, вимкнути запалювання, водночас двигун продовжить працювати, вийти, зачинити всі двері та ввімкнути охорону (водночас двигун вимкнеться).

Для здійснення пуску двигуна без ключа необхідно обійти штатну систему охорони – іммобілайзер. Для цього необхідний модуль його обходу. Модуль може бути двох варіантів: ключовий і без ключовий. У першому випадку в його блок закріплюється другий ключ від автомобіля або чіп з інформацією з ключа, під час автоматичного запуску сигнал від ключа подається по дроту на приймач замка запалювання, дозволяючи пуск. У другому випадку в блок прошивається інформація з ключа.

Головна функція автосигналізації – охорона автомобіля від злому і викрадення, тому вибирайте сигналізацію з діалоговим кодом з найбільшою кількістю ключів шифрування. Під час постановки і зняття з охорони код і сигнал змінюються в рандомному режимі, роблячи злом системи практично неможливим.

Для автомобілів з турбованим двигуном бажано вибрати систему з турботаймером. Під час інтенсивного руху турбіна нагрівається і їй необхідно охолодитися на холостих обертах, інакше можливе її пошкодження. Турботаймер охолодить турбіну на холостих обертах протягом 1-3 хвилин після постановки на охорону.

Сподіваємося, стаття була корисна для вас. А якщо вам потрібні послуги з виготовлення автоключів, купівлі інструментів або обладнання для ремонту, радимо звернутися в широкопрофільну майстерню та аварійну службу.

Відомий блогер. Публікую статті в різних інтернет-виданнях з 2007 року. Пишу на різні актуальні та цікаві теми. Експерт у сфері ведення блогів, інформаційних та новинних сайтів.
Залишити відповідь
Добавити рейтинг

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *