Як погасити кредит Манівео

Погашення кредиту Манівео
Погашення кредиту Манівео.

Існують десятки різних способів погасити кредит Манівео. Ви можете скористатися пластиковою карткою, звернутися до відділення будь-якого банку і внести готівку в касу, здійснити банківський переказ.

● Найпростіший спосіб – Приват24. Якщо ви є клієнтом Приватбанку і зареєстровані в його сервісі Приват24, тоді насамперед знадобиться пройти авторизацію і перейти в розділ “Мої платежі”. Вам надасться можливість вибрати переглянути архівні платежі або створити новий. Виберіть “Створити новий платіж” і введіть назву компанії. Ви можете зробити це або українською, або російською, або англійською мовою. Система розпізнає ваш намір і в будь-якому разі видасть назву компанії. Отже, вводите “Манівео”, і вибирайте “МАНІВЕО Погашення кредитів”. Зверніть увагу на те, що ви обов’язково маєте вибрати саме цю назву, інакше переказ буде здійснено на реквізити абсолютно іншої компанії, і замість того, щоб погасити кредит Манівео, ви відправите гроші іншій юридичній особі зі схожою назвою. Вводьте суму, підтверджуйте платіж і перевірте його здійснення в архіві.

● ПУМБ – альтернативний сервіс для тих, хто не користується Приват24. Інструкція з оплати схожа, але відрізняється, оскільки інтерфейс сервісу є іншим. Введіть логін і пароль для входу в ПУМБ онлайн. Перейдіть у розділ “Оплата”, тепер знадобиться вибрати категорію “Інші послуги” і знайти серед них компанію Манівео (її назва буде написана англійською мовою – Moneyveo). У запропоноване поле введіть номер вашого мобільного телефону, натисніть “Далі”. Тепер доведеться вибрати рахунок, який ви вже маєте, щоб з нього були переведені грошові кошти. Підтвердження платежів у ПУМБ онлайн здійснюється за допомогою введення тимчасових паролів, які приходять в SMS. Введіть пароль і підтверджуйте оплату.

● Якщо ви не користуєтеся мобільними сервісами банків, можете скористатися терміналами. Можете знайти як банківський термінал (наприклад, Приватбанку), так і інший. Вони часто розташовані в місцях скупчення людей, наприклад, на перехрестях і автобусних зупинках. Вам знадобиться знайти логотип Манівео, вказати свій номер мобільного (саме за ним відбувається ідентифікація вас як користувача) і внести необхідну суму грошей.

Пам’ятайте, на переказ грошових коштів може знадобиться один і більше банківських днів, тому вирішили погасити кредит Манівео – не затягуйте до останнього!

Відомий блогер. Публікую статті в різних інтернет-виданнях з 2007 року. Пишу на різні актуальні та цікаві теми. Експерт у сфері ведення блогів, інформаційних та новинних сайтів.
Залишити відповідь
Добавити рейтинг

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *