Вівторок , 16 Квітня 2024

Як новини впливають на торгівлю на Форекс

как новости влияют на торговлю на Форекс

Певні новини на ринку Форекс здатні підвищити волатильність досить істотно або призвести до непотрібних стоп-лосів, а тому їх потрібно враховувати в обов’язковому порядку. Найбільш значущі події можна розташувати за зменшенням важливості, мова йде про:

  • даних про ВВП конкретної держави;
  • індексах споживчих цін;
  • процентних ставок Центробанку на конкретний момент часу.

Той, хто збирається торгувати на Форекс, орієнтуючись на новини, має враховувати ситуацію загалом, намагаючись не аналізувати одну-єдину новину, а враховувати сукупно всі фактори, що діють в економіці.

Новини про ВВП

Ці відомості позначаються на курсі національної валюти досить відчутно. Статистику можна вивчити за динамікою щорічних і щоквартальних процентних змін, порівнюючи з попереднім аналогічним періодом на FOREX CLUB.

Як правило, дата виходу індикатора – це двадцяті числа першого місяця. На той момент, коли виходить безпосередньо новина, якщо цифри статистики розходяться, підвищуючись, то котирування зростатимуть, і навпаки. Збіг цифр ще зазвичай не викликає будь-якої реакції на ринку, але тільки в тому випадку, якщо не сталося переломного моменту.

ВВП буває номінальним і реальним. Слід враховувати не тільки національний ВВП, а й аналогічний параметр для США та Євросоюзу. Пов’язано це з тим, що на ринку Форекс курс визначається через долар.

Індекс споживчих цін

Цей параметр у поєднанні з індексом виробників є важливим, якщо потрібно спрогнозувати процентну ставку рефінансування від Центробанку. У періоди кризи розмір цього показника може коригуватися досить різко, навіть без будь-яких передумов, а тому такий інструмент використовують для регулювання спекулятивного настрою трейдером.

Розмір процентної ставки

Якщо відсоткові ставки спускаються набагато нижче, ніж ті, що прогнозують експерти, то ринок слабшає, збільшення ж зміцнює національну валюту. Таке рішення зазвичай приймають на засіданнях, розписаних на рік вперед, у другій половині місяця. Найсильніший вплив на Форекс чинить розмір тієї ставки, яка оголошується європейським Центробанком. Прес-конференція в цьому випадку відіграє далеко не останню роль, валютний курс часом злітає або, навпаки, обвалюється тільки через те, що глава відомства спромігся змінити деякі слова або їхній порядок.

Якщо розглядати дію Центробанків розвинених країн, які виступають у ролі власників основних валют, то можна розцінювати їх як одних із найпідступніших гравців ринку. Пов’язані з ними події в календарі трейдер, який поважає себе, повинен відстежувати дуже ретельно.

Процентну ставку можна вгадати, враховуючи аналіз таких параметрів, як безробіття в країні або ті публікації, які можна назвати індикатором зайнятості, не пов’язані з ними безпосередньо. Має також значення число звернень за допомогою та інші фактори.

Відомий блогер. Публікую статті в різних інтернет-виданнях з 2007 року. Пишу на різні актуальні та цікаві теми. Експерт у сфері ведення блогів, інформаційних та новинних сайтів.
Залишити відповідь
Добавити рейтинг

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *