Хрещення дитини. Подарунки новонародженим

Маленька дитина
Маленька дитина.

Народження дитини – це завжди велика радість для батьків і родичів. На світ з’являється нова особистість, яка проживе неповторне своє власне життя. Вона відчуватиме радість, смуток, стане одним із членів людського суспільства. Після народження дитини за християнською традицією її необхідно хрестити в церкві.

Таїнство Хрещення вимагає від батьків дотримання особливих правил. Наприклад, під час Хрещення мама дитини може бути присутньою на священнодійстві тільки після того, як мине сорок днів, і над нею прочитати очисну молитву.

Зі свого боку хресні батьки готують подарунки на хрещення немовляти. Також у багатьох церквах священики проводять підготовчі бесіди з хрещеними. Це своєрідна духовна просвітницька робота. Адже саме хресні батьки несуть відповідальність за духовний розвиток дитини. Вони є її духовними опікунами.

Чому хрестять дитину, чи дорослого?

Основна ідея Таїнства Хрещення полягає в тому, що особистість відрікається від диявола і добровільно вступає в лоно Церкви Христової. Під час священнодійства людина, яка приймає хрещення має словами підтвердити свої наміри. Якщо це людина доросла, то звісно вона ухвалює рішення самостійно і промовляє всі необхідні слова. Маленька дитина самостійно не в змозі цього зробити. Саме тому присутні хрещені. Хрещений батько, або мати (залежно кого хрестять хлопчика, чи дівчинку) від імені дитини підтверджують намір немовляти жити з Богом.

Доречно сказати, що з християнської точки зору Таїнство Хрещення – це не просто обряд і традиція, а містична дія. Після прочитання основних молитов, малюк отримує від Бога Ангела Охоронця і Небесного Покровителя в особі святого або святої. Таким чином тепер дитина по життю матиме своїх невидимих хранителів, які все життя будуть їй допомагати. Головне, що вимагається від самої особистості – це віра в Бога, дотримання заповідей Божих і звернення у своїх молитвах. В Києві ви можете здійснити цей церковний обряд у Михайлівському соборі, або в іншій церкві, наприклад в храмі на Оболоні.

Щоб вдало підготуватися до хрестин, рекомендуємо обирати подарунки новонародженим в інтернет-магазині. Вашій увазі пропонується великий асортимент різних крижм, рушників, вишиванок та іншої продукції. Продавці магазину завжди готові підказати щодо вибору товару. Ви знайдете все необхідне для хрестин. Зробіть чудовий подарунок дитині на все життя.

Відомий блогер. Публікую статті в різних інтернет-виданнях з 2007 року. Пишу на різні актуальні та цікаві теми. Експерт у сфері ведення блогів, інформаційних та новинних сайтів.
Залишити відповідь
Добавити рейтинг

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *