Як уникнути помилок під час складання рахунків

составление счетов
shot

Отже, будь-яка дія з боку вашої компанії має бути професійною та авторитетною. Це особливо стосується будь-яких друкованих матеріалів або електронних версій, що стосуються вашої продукції. Погодьтеся, погано виконана робота може залишити негативне враження про компанію на довгий час.

На щастя, сьогодні є безліч інструментів, чи то програмні пакети, чи то онлайн-сервіси, які допомагають досягти чудових результатів, що дають клієнтам упевненість у вашому професіоналізмі.

Виставлення рахунків – одна з головних процедур, які виконує будь-яка компанія. Насамперед ви повинні упевнитися, що цю процедуру виконано правильно. Рахунки – це не тільки істотна частина фінансових звітів і бухгалтерського обліку компанії. Це, насамперед, документ, що має найпряміший вплив на грошовий потік і доступність фінансових ресурсів. Банальні помилки, такі як неправильне складання рахунку, можуть призвести до затримок або несплати коштів. А це має вже безпосередній стосунок до вашого прибутку.

Рахунки та помилки

Типовою помилкою є також використання термінології, яка застосовується у вашому бізнесі, але може бути незнайома клієнту. Тому тут дуже важлива ясність.

Якщо оплата ваших товарів і послуг передбачає додатковий податок або інші збори, ви маєте переконатися, що клієнти знають про це і можуть деталізувати їх у рахунку-фактурі. Для компаній, які працюють з іншими державами, це може бути досить складною проблемою, оскільки тарифи на імпорт/експорт і податки можуть сильно відрізнятися в різних країнах. Уся інформація про платіж має бути викладена гранично чітко і ясно. Адже якщо ви плутаєте своїх клієнтів або складаєте рахунок, схожий на складне завдання, на вас неминуче чекають фінансові затримки.

Присутність в Інтернеті стала настільки звичною вимогою для маркетингу і продажів, що про неї можна легко забути. Незважаючи на те, що деякі люди все ж віддають перевагу традиційним способам оплати, надання клієнту всієї необхідної інформації для складання онлайн-рахунку може виявитися для вас набагато зручнішим.

Пряник для прискорення платежів

Існують й інші методи, які можуть здатися дещо креативними. Є керівники, які вважають за краще використовувати свого роду фізіологічні способи для прискорення платежів. Для швидкої оплати може бути використаний так званий “пряник”. Він полягає в тому, що клієнту пропонується скорочення плати на наступну покупку або замовлення в тому разі, якщо рахунок буде швидко погашений. Крім того, штраф за прострочення платежу може бути використаний як “батіг”, який нараховує відсотки за простроченими платежами. Проте які б умови ви не встановлювали, потрібно обов’язково переконатися, що вони є законними.

Гарантією того, що всі ваші рахунки складаються правильно, є наявність у штаті компанії власного бухгалтера. Для багатьох невеликих компаній це тягне за собою значні витрати. Сьогодні існує безліч цікавих рішень для задоволення ваших кадрових потреб, які можуть заощадити не тільки час, а й гроші, а також забезпечити своєчасну оплату. Використання онлайн-сервісів може дати доступ до сотень настроюваних шаблонів, різних валютних розрахунків, символів і формулювань, які є юридично сумісними.

Переконавшись, що ваші рахунки виглядають професійно, ви додасте цінність своєму бренду і підвищите довіру з боку клієнтів. Коли ви використовуєте назву бренду на своїх рахунках, то також можете бути впевнені, що клієнти це оцінять. Сподіваємося, що запропонували вам найбільш безпрограшні рішення для вас і вашого бізнесу.

Відомий блогер. Публікую статті в різних інтернет-виданнях з 2007 року. Пишу на різні актуальні та цікаві теми. Експерт у сфері ведення блогів, інформаційних та новинних сайтів.
Залишити відповідь
Добавити рейтинг

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *