Понеділок , 27 Травня 2024

Крісло для читання книг

кресло для чтения книг

Читання – це чудовий спосіб зануритися в захопливий світ книги та відпочити від щоденних клопотів і проблем. Якщо у вас немає спеціального приміщення для бібліотеки або кабінету, то можна організувати затишний куточок у будь-якій із кімнат. Однією з основних умов організації комфортного місця для читання є крісло. Спеціально обладнане читальне крісло може мати підставку для ніг. Як підставку можна використовувати пуф.

Додатковий комфорт створюють високі підлокітники. Існують моделі крісел з організованими місцями для зберігання книжок, що дає змогу створити міні-бібліотеку.

Матеріал оббивки та наповнювача

Крісло має гармоніювати з навколишнім інтер’єром. Колір і стиль мають відповідати загальній концепції приміщення. Для оббивки зазвичай використовують жакард, бавовну, флок (щільний велюр), мікровелюр, нубук або шкіру. Сидіння не повинно провалюватися і бути занадто м’яким. Як наповнювач використовується пінополіуретан, обгорнутий тканиною з довгим ворсом. Ворсиста тканина забезпечує додаткову фіксацію оббивки крісла і запобігає утворенню складок. Багато моделей мають високу спинку і м’який підголівник з натуральної тканини. Підголівники, як правило, закріплені за допомогою липучок. Їх можна знімати і прати. Можна читати на м’якому кріслі тут, розташувавши голову на підголівнику. При цьому м’язи шийного відділу розслаблені.

Габарити крісла

Фахівці рекомендують сидіння з глибиною від сорока двох до п’ятдесяти восьми сантиметрів. Ширина варіюється від сорока восьми до шістдесяти сантиметрів. Комфортна спинка розташовується під кутом 110 – 125 градусів щодо сидіння. Підлокітники не повинні бути вище двадцяти чотирьох сантиметрів від рівня сидіння. Крісло не повинно захаращувати приміщення, тому під час вибору треба співвідносити габарити крісла з площею кімнати. Для малогабаритної квартири не підійде масивне шкіряне крісло, краще вибрати ажурну компактну модель зі світлої тканини.

Переваги спеціального крісла для читання

  • Крісло для читання дає змогу відпочити не тільки душею, а й тілом. Сучасні конструкції розробляються з урахуванням ергономічних показників і забезпечують максимальний комфорт читача.
  • Крісло відмінно впишеться в куточок для читання і додасть кімнаті аристократизм і європейський шик.
  • Крісло для читання – елемент, який забезпечує комфортний процес “поглинання” книжок і формує звичку читати в певному місці.
Відомий блогер. Публікую статті в різних інтернет-виданнях з 2007 року. Пишу на різні актуальні та цікаві теми. Експерт у сфері ведення блогів, інформаційних та новинних сайтів.
Залишити відповідь
Добавити рейтинг

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *